Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Başlayanlar Nelere Dikkat Etmeli ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung GV650
    Herkeze Selam Bir Motosiklet Hastasi Olarak Bende Sonunda Bir Makineye Sahip Olmak Istiorum Bu Güne Kadar Bikaç Kez Kullandim şu Anda Kursa Gidiorum Aralik Ayi Gibi Ehliyetimi Alip Yollara Düşcem Inşallah . Ama Acaip Bir Sikintim Var .
    -genel Bilgi Olarak Herkez önce Düşük Cc Li Bir Motorla Başla Dior Bunu Biliorum Ama Bende şans Yoktur Aldiğimi Satamam Elimde Kalir Korkuusuyla Istemiorum Almişken Dragstar 650 Almak Istiorum Bana Veya Benim Gibi Düşünen Varsa Yardim Elinizi Uzatmanizi Istiorum . Tavsiyelerinizi Yazar Esirgemezseniz çok Sevinirim
    -bir Diğer Mevzuu Ise Dragstar 650 Ii Bir Tercihmidir Tavsiye Edrmisiniz Yoksa Başka Bir Chopper Mi Düşünmliyim

Herkeze şimdiden Teşekkürler

Kaskiniz Asfalt Görmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana tavsiyem kardeşim 125 cc veya en fazla 250 cc al.bir iki yıl sonra değiştirirsin. meraklanma satarsın. şimdiden yarını yaşama. sen günü yaşamaya bak.cok tehlikeli uyarıyorum.

Alıntı xasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana tavsiyem kardeşim 125 cc veya en fazla 250 cc al.bir iki yıl sonra değiştirirsin. meraklanma satarsın. şimdiden yarını yaşama. sen günü yaşamaya bak.cok tehlikeli uyarıyorum.
    arkadaş haklı benim fikrimce bu işteki tehlikede şuki: büyük cc büyük hp demektir acem bir sürücünün büyük hp leri kontrol etmesi zordur . ancak şuna inanıyorumki yeterli eğitim alırsan hani profesyonel bir eğitimden geçersen belki(oda belki yani sana bağlı oluyor orası) kullanmanda sakınca olmaz ....(şunu eklemek istedim büyük motorları kullanmak zor değil asıl mesele bir ani tehtid anında doğru tepkilenmeye başlamaktır,ben cbf serisinin hepsini kullandım 150 lik dahil ama sorsan şimdi gidip büyük motor almam)

ben kendimi örnek gösteriyorum: ben hondadan giriş seviyesi(seviye 1) eğitim aldım ertesi gün motorumu teslim alıp yola çıktım ancak ilk gün düştüm şimdiye kadar toplamda 4 kere düştüm . bu demek değildirki sende düşeceksin hayır elbette bazıları hayatları boyunca düşez bazılarıda ben gibi asfaltla arkadaş olur

burada anlatmak istediğim şu eğitim artı deneyim olursa daha iyi sonuçlar alırsın kendini ve etrafındakileri üzmek istemezsin. bencede önce düşük cc ile başla ekonomik olarak zor olur diyorsan tanıdık güvenilir birinden ikinci el alırsın tereli deneyimi kazanınca biraz daha büyüğüne geçersin

herkesin farı ve yolu hep açık: iki tekeri hep yerde olsun
    Kask tak!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler