Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

motor daha hızlı nasıl gider

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Önce şunu söylemek lazım Mondialin ibreleri hep yanlış gösteriyor,gerçek değeri hiçbir zaman göremezsiniz,ikincisi Mondialin servisleri bisiklet servisleri ne kadar anlayacak baştan savma işler.Üçüncüsü o motorla en fazla gerçek bir değer için 90 yaparsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Rodaj ile ilgili bilen birine mutlaka danışılmalı, herkes aynı sorunu yaşıyor çünkü..

150 lik motorların bazıları hakkaten gidiyor bizim bi arkadaşta var motorla iki kişi rahat 105 110 u görüyoz

arkadaslar skyteam st 200 kullanıyorum hızlanmada problemim yok ama 4. we 5. wites cok tatmin edici degil bana motorumun hızını nasıl yukseltebilecegim konusunda yardımcı olabilirmisiniz...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    rodaj donemın daha bıtmemıskı 800 km desın sen o motordan artık hayır bekleme kazasız belasız

s.a arkadaslar bende 50 cc scooter jonvay var benzin dayandiramiyorum gazi acik deyil acaba neden olabilir yardimci olursaniz sevinirim

Motosikleti
    Kanuni Storm 150
    [QUOTE=Bradley;500965]
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc 8.5 hp mondial, Mondial Motormu alınır be abıcım? ustelık 500km de servise goturdum demişsin Bı motor 500km de sevise gıdıyorsa Kusura bakma Ben O motora motor demem zaten demıorumda. O tur Motorların servisleriyle başaçıkılmaz hem yan sanayı takar hemde geçirir üstelik hiç birşeydende anlamaz. Uzgunum Mondial,kanuni,ramzey bu tarz motorlar yaramaz, nerden bulur alırsınız anlamam üzgünüm senın adına

Dostum para olmayinca alinir keyfimizden almiyoZ ..Sen ne kullanıyon sende motor bile yok heralde
    Sizin motorunuz ne acaba
    Çançinçon

s.a bende scooter mbknitro var arkadaslar carburater degistirdim kit taktirdim suan motorla 145 cikiyorum cok bakim yaptim uzerinde

Motosikleti
    4 sene sonra:((
    motora sen binmezsen daha hızlı gider :D
    4 Sene Sonra Motorum oluyo oleyyy:pr::pr:

Rüzgarı arkana alırsan ve kışın soğukta hacimsel havayı fazla alırsan, bir de meyil aşağıysan , asfalt kaymaksa, balıkadam kıyafetiyle hava direncini en aza indirip,lastik havalarını az arttırırsan... en yüksek hıza ulaşırsın.

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    ''öne 15 li dişli tak '' diyen arkadaşlar motorun scooter olduğunu bilmiyorlar mı ?
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    Arakadaslar bnde 50 cc moped var modif li 45 disli var karb büyük devriajla oynandı . turbo eksoz var ama tek kisi en fazla 95 görüor daha fazla hızını arttırabilirmiym ?
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arakadaslar bnde 50 cc moped var modif li 45 disli var karb büyük devriajla oynandı . turbo eksoz var ama tek kisi en fazla 95 görüor daha fazla hızını arttırabilirmiym ?

Vay bee topic'e bakın...2006 da açılmış ve hala dimdik ayakta....
    Valla sana ne denir bilemiyorum Sülo kardeş....
    her tip motosiklet modifiye edile bilir ancak 50cc bir motor 95'i görmüş daha da hızlı gitmek istersen sal yokuş aşağı bak nasıl kaçar
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

150 scooter nasıl sike yapabiliriz motor suan 120 felan diyor 7000 de ama bunu birazdaha hızlı gitmesi icn neler yapmalıyız bakımları felan eksiksiz bir şekilde yapıyorum motoryla oynma gibi bi sansımız felan warmıı yani daha nasıl hızlı gider..????

motoru yokus assağı musait bir yolda sonuna kadar zorla ama emliyeti elden bırakmadan

o anladma deyil motor parcaları la oynartasam veya başka bişekide..120 ayşmam lazım warmı abiler fikeri olan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benim wuxi dy 200 star var 130 geçmiyor ne yapa biliriz lütfen bana yardımcıolun bende sizlere yardımcı olurum

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    vercen kendini kurufasulyeye bak ozaman nasıl gidiyon
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni ve yuksek cc li makina alin.

Simdi para olsa alirdik zaten demeyin madem para yok ne halt yemeye altinizdaki motorun canini cikariyosunuz o motor eninde sonunda ariza vercek opucukle mi tamir ettirceksiniz motoru.

Kucucuk motordan daha ne bekliyosunuz?
    Onu yapan muhendisler dusunememismi bu motoru daha hizli yapmanin yolunu?
    Cin mali kotu dandik kaka derler sonra yav ustune binen adam saglam mi once onu bi bilmek gerek?

Motorun daha hizli gitmesi icin altinizdakinin canini cikarip masraf cikarmayin ve o parayi biriktirip gidin yuksek cc bi makina alin.
    We are many...

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni ve yuksek cc li makina alin.

Simdi para olsa alirdik zaten demeyin madem para yok ne halt yemeye altinizdaki motorun canini cikariyosunuz o motor eninde sonunda ariza vercek opucukle mi tamir ettirceksiniz motoru.

Kucucuk motordan daha ne bekliyosunuz?
    Onu yapan muhendisler dusunememismi bu motoru daha hizli yapmanin yolunu?
    Cin mali kotu dandik kaka derler sonra yav ustune binen adam saglam mi once onu bi bilmek gerek?

Motorun daha hizli gitmesi icin altinizdakinin canini cikarip masraf cikarmayin ve o parayi biriktirip gidin yuksek cc bi makina alin.
    Neden kızıyorsun ki çocuklara? Onlar sadece trafik kurallarını ihlal edip, dandik makinalarla hayatlarını tehlikeye atmak istiyorlar. Belki Darwin Ödülü falan alırlar hem, alkışlarız beraber.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler