Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2 kişi taşımak istemediği için ortadan ikiye bölünen HAOJIN

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    HAO- JİN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    aslında çinli minli diyozda adamları boşuna aforoz ediyoz. Firma gidiyo bana motor yap diyo ama ucuz olsun diyo. adam yapıyo 1 yıl ömrü olan motor yapıyo. Ama başka bi firma gidiyor sektörde farklı olabilir misal a4 tech klavye mouse üreten bi firma bana kaliteli bişy yap diyo adamlar yapıyo evde 2 yıldan beri aynı fareyi kullanıyorum üzerinde made in china yazıo musti81 abim bilir bi çok bilgisayar parçası uzak duğuda üretir. sonuçta üretildiği yere diil firmanın vatanına bakmalı bana göre...
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Seyhan 125
    evet freex çin dünyanın en kaliteli ürünlerinide üretir
    en dandiğinide herşey ithalatçı firmadan kaynaklanıyor
    hayretle baktığınız tüm pc bileşenleri çinde yapılır
    ASUS,MSİ vs.. gibi köklü firmalar HEPSİ çin asıllı firmalar

Sargonnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çevremde birsürü motor kullanan arkadaşım var bir çoğunun motoru çin birazınında kaliteli dediğimiz marka motorlar ama ben bu güne kadar hiç bir insandan motorum dağıldı allah kahretsin falan dediğini duymadım nası oluyo bu işler anlamadım bu motorun bölünme olayıda şeye benzemiş abi doğan aldık 5 kişi bindik çukurdan geçerken ortadan ikiye ayrıldı ben şahsen böyle şeylere inanmıyorum o kaynaklar o kadar sağlam ki ben çelik döküm fabrikasında çalışıorum , yerlerinden sökülmesi için öyle çekiç falan kullanılmıyor gayet dev canavarlarla girişiliyor herkese kazasız belasız...

Motosikleti
    Seyhan 125
    şahin bölünür yalan değil

emre1159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (haojin 125t )Artık As150T
    Valla arkadaşlar bende haojin var scooter 125cc motordan çok memnunum motor 13000km oldu hala tık yok tek sorun yakıtı yüksekdi onu hallettiler. Aynı marka aynı model 56500 km deolanını 35000,24000 km deolanlarını gördüm bursa'da genelde paket servis yapanlar alıyo çinin en sağlam motoru bu diyolar. Hatta Bir amca va adı Baykal die adam istanbula ankaraya adanaya falan gitmiş motor kmsi şu anda 33000 de motor da tık yok . Yani çin mallarına bok atmayın çinler olmasaydı şu anda çoğu kişi motora binemiyecekti.
    Motorsiklete ehliyetsiz ve korumasız kesinlikle binmiyelim. Kurallara uyalım.

Alıntı Mustafay adlı üyeden alıntı
    Çin malı motor üretmenin yazılım korsanlığından pek bir farkı yok zaten.
    Çinde iscilerin gunde 1 dolar a calistigini biliyor musun?
    Ben otomotiv sektöründe yedek parçacıyım. Turkiyede ki firmaların cogu mallarini ucuza maaledebilmek icin çinde üretiyor. Adamlara örnek gösteriyorsun bundan yapın diyorsun adam bire bir aynısını yapiyor. Bunu Türkiye de kime yaptirabilirsin yada ne kadara yaptirabilirsin bunu dusunmuyorsunuz. Kaliteli dediginiz motorlarin sıfır fiyatları 8-10 milyar iken siz 2 milyara sahip oluyorsunuz ki eminim cebinde en az 1 milyarlık cep telefonu olan arkadaslarımız vardır.

Sadece verdiğiniz paranın karsılıgını alıyorsunuz
    Abartmayın adamlara camur atmayin.

ben eşimle birlikte binebileceğim hafta sonu 150 km gibi

150 km gibi yol yapabilen asya150-t1 kadar heybetli mondial t-1 gibi hepside aynı model çin salatası olmayan fiyatı 2500 ytl Yi sizin tavsiyenizz varmı.... bir şöyle diyorr. aammman haaa! biri dyor.. honda Beat.. vs.. biraz büyük olcak çünkü sığmamız gerekecek.. izmitte oturuyoruzz. hafta sonları genelde istanbuldayızz.. gezmeyi severizz.. 250cclk jawa lazer var ama 1994 Lk model yenilemenin zamanı geldiği için sizden yardım diliyorumm. napmalıyım! kafam hayli karıştı.. ayrıca yasalllaştırmak için ehliyetede yazıldımki Eşimle gezmeye rahat çıkalım tutulduk abiler.. ama dediğim gibi.. napalım. herkeze iyi sürüşler..

hatırlayamadığımm bir arkadaşımızın motor ağırlığı ile ilgili bir orantıda vardı kg/hp beygir bölünürse 12 değer altı iyi. 12 üstü değer motora göre kasanın ağır olduğu hesabını yazmıştı ve bu izlenimle 150t1 asyada 138 kg çok ağır. mondialda iyi fakat hepsi model olarak aynı kg'da çekiş yok izlenimi uyandırıyor.. motor gitmiyor. düz mantığı burada ortaya çıkıyor heralde. ben demiyorum mondi ama asyada eşimle gözümüz kaldı.. eşim illede asya diyor. bende öyle gibi ama bu hesap asyanın ağırlığı ile gücü hesabında aleyhinde bir karar olması bizim bakışımızı üzüyorr. napalım..

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reklam kokan şeyler bunlar ugur mondıal mukemmel 150 kn yamaha alacak param yoktu ama tıp aynı guçte fena degıl en azından beni rezil etmıyo bence mukemmel parası cok olan marka alır

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler