Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2 kişi taşımak istemediği için ortadan ikiye bölünen HAOJIN

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkishflier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hsgb adlı üyeden alıntı
    90 la giderken ortalama 130 kg agırlıkla Motorun üstüne bilen basıncın 2,5 ton oldugunu ve bunların 4,5 tona kadar kaldırma kapasitesi oldugundan haberin var mıki?
    Puhaha.İyi yemişler seni.
    4,5 ton kaldırıyo ha..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Mustafay adlı üyeden alıntı
    İnternet kafe ortamının nasıl olduğunu hep merak etmişimdir...
    ,,,,,,,,,,,,,......................

Motosikleti
    Hangisi ?
    Nope...

nope ne ula??

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    "No Problem" (no pırablım)'ın kısaltması olarak kullanılır. Türkçe "sorun değil" olarak çevirilebilir. Bak ben çevirdim bile
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

afremi hakkettin artık afferim sana, helal adamım celal

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    "No Problem" (no pırablım)'ın kısaltması olarak kullanılır. Türkçe "sorun değil" olarak çevirilebilir. Bak ben çevirdim bile
    bıra metyus yaw bu forumda niye kullanıcıların gönderdikleri mesajlara göre rütbe verilimyo. yapamıyon mu

Motosikleti
    suan yok malesef
    motor alırken bende bakmadım deil görüntüsüne bu çin malı motorların ama aldıgıma hiiiççç pişman olmadıgım bi honda beatim var alıcaksanız tavsiyemdir en azından daha sorunsuz ve kaliteli olacagını söyliyebilirimm :)))

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Servis ve yedek parça olsunda gerisi problem değil. Ama adamalr malı getiriyor, sağdan soldan bir usta buluyorlar servis senin diyorlar, Yedek parça stoğu falan sorduğunuz da "var abi ne demek içeri dolu" diyor. Siz motoru alıyorsunuz bu anlatılanlara bakarak. 500km bakımı yapılıyor. Sürüyorsunuz bi bakmışsınız ses, arıza parça gerek parça yok. Parça varsada ayar tutmuyor motor. Sabah soğukta çalışmaz. Garanti takibi desen hava cıva kanuni zorunluluklarını atmak için söylüyorlar iş gerçek hayata geçince birden değişiyor ve ucuza aldığını motor haddinden pahalıya geliyor. bu dediklerimi yaşayan çok. Parçası olmadaığı için başka marka motordan parça uyduranlar var. Kırılan parçayı bulamayıp yapıştırıp takan var. Daha neler neler. Motor alırken iyi düşünün.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    geçmiş olsun ilginç bi durum keşke foto çekseydin
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    Servis ve yedek parça olsunda gerisi problem değil. Ama adamalr malı getiriyor, sağdan soldan bir usta buluyorlar servis senin diyorlar, Yedek parça stoğu falan sorduğunuz da "var abi ne demek içeri dolu" diyor. Siz motoru alıyorsunuz bu anlatılanlara bakarak. 500km bakımı yapılıyor. Sürüyorsunuz bi bakmışsınız ses, arıza parça gerek parça yok. Parça varsada ayar tutmuyor motor. Sabah soğukta çalışmaz. Garanti takibi desen hava cıva kanuni zorunluluklarını atmak için söylüyorlar iş gerçek hayata geçince birden değişiyor ve ucuza aldığını motor haddinden pahalıya geliyor. bu dediklerimi yaşayan çok. Parçası olmadaığı için başka marka motordan parça uyduranlar var. Kırılan parçayı bulamayıp yapıştırıp takan var. Daha neler neler. Motor alırken iyi düşünün.

Görüşmek üzere.
    bende 8 ay önce as150t aldığım zaman aynı düşüncelere sahiptim,tamam motoru ucuza aldık ama ya arıza yaparda parçası bulunmazsa diye baya bi teredüte düştüm ama bu güne kadar herhangi bi sorunum olmadı.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Motoru olmayan Çin malı cart curt diye ahkam kesiyor. Çin malı motor kullananlardan hiç böyle geyikler duymuyoruz nedense. Herkes ihtiyacına göre parasının yettiğini alır. Her malın kusuru olabilir bunu bilip bilmeden genele yaymak yanlış. Ben Çin kullanıyorum. İsme para verip kazıklanmadığım için mutluyum hiçbir sorun yaşamadım. İsteyen istediğini alır. Ben de severim transalp motoru sahip olmak isterim ama Honda olduğu için değil. Yoksa gelip burada Beat falan insanları şaşırtmayın.

Ağzı olan konuşuyor olmasın. Bilen konuşsun bizde ayrımı yapabilelim. Herhangi bir motor ile ilgili kötü bir durum varsa bilgi sahibi olalım. Bilgi paylaşımı olsun değil mi? Her markanın sorunu olabilir. Bunu genel kaliteye bağlamayalım. Mercedes A30 un tanıtım sürüşünde takla atması Tüm Mercedes marka araçların veya Tüm Alman arabalarının kötü veya kalitesiz olması anlamına gelmediği gibi. Benzer olayların yaşanması tüm ürünlere kulaktan dolma kötüleme yapılmasına sebep değil.

Bilen bildiği konuda konuşsun. Herkes faydalansın. Burada amaç bu.
    Sadobey

petrucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu çin malı motorlar biraz da şans işi.40 motorda biri adam akıllı sağlam çıkıyor(japonda böyle bi saptama yapılamaz,yapılmamıştır)çünkü montaj türkiyede yapılıyor.ustanın gün içinde ilk monte ettiği motor özenilmişken,beşincisi bu kadar olmuyor.(çin,türk dayanışması bu olsa gerek)

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Arka arkaya 2 mesaj oldu ama bu flood değil iki mesajda ayrı konuda hoşgörünüze sığınırım.
    Alıntı shadow-vt adlı üyeden alıntı
    adamlar tanıtım için 4x4 jeep getırmışler( fiatı 21 milyar) goruntusu canavar.ama icine girmek yok kapısını acmak yok.ben adam görmeden kapısını actım neredeyse elımde kalıyordu kapatamadım görevli geldi uyardı. buneden kapanmıyor dıye sorunca" eeeee gunde 20 kisi acıp kapatırsa tabi olacagı bu" dedi yani motor olsun otomobil olsun alacaksın ama binmeyecek kapınınonunde seyredecegim derseniz alın iyi bir fon olur evinizin onune
    shadow-vt Merhaba nerede gördün kim getiriyor ben de merak ettim. Başka model varmı yani Jeep değilde küçük modeller. Bayağıdır bekliyor takip ediyorum bu konuda bilgi verirsen sevinirim. Ben Avrupa'da tanıtım yapıldığını 2007 de satışa geçileceğini okudum ama Türkiye'ye geldiğini senden duyuyorum. Getiren firmanın varsa sitesi falan yazar mısın lütfen.
    Sadobey

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Büyük geçmiş olsun !!!

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motorun resimlerini merak ettim. Çünkü durup dururken ya da yolda düzgünce giderken ortadan ayrılması mantıksız. Bakın size bir olay anlatayım. bir müşterimiz servise geldi ve arka tekerin eğri olduğunu söyledi. gerçektende gözle bile motorun şakülünden çıktığı belli oluyordu. nasıl olduğunu sorduğumuzda ben hiç bir şey yapmadım, yeni farkettim dedi. olacak şey değil tabiki. motoru rampaya kaldırdık ve granajları söktük. şasede ciddi bir kayma vardı. nereden kaynaklandığını bulduk. şiddetli bir darbe yemiş, arka jantta bile ezilme var. bunu söyleyince gerçeği anlattı müşterimiz. iki kişi binmişler ve 90 km/saat hızla giderken yavaşlatma kasisinden geçmişler. motor havalanmış ve kaldırıma çarparak durabilmişler. yani bu işler durup dururken olmuyor.....

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    Haojin bu adamım!

Haohin habujin! arkaya oturtursn ayı gibi adam haojin ne yapsın! ehu

Olabilir.ben olsam hiç sorun yapmam direk bir kaynakçının yolunu tutardm

arkadaslar hepinize merhaba bende ilk defa bir scooter almayi dusunuyorum mondial ve bianchi arasinda kaldim ha birde arora var sizce hangisini tercih edeyim?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı speedymen3 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar hepinize merhaba bende ilk defa bir scooter almayi dusunuyorum mondial ve bianchi arasinda kaldim ha birde arora var sizce hangisini tercih edeyim?
    Öncelikle hoşgeldin, sonralıkla bula bula bu konuyu mu buldun bunu sormak için

Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçimini iyi yap sonra kafanı taşlara vurma paran kısıtlıysa en iyisi mondial

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler