Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum için lastik temini!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar motorum için lastik parekende satan bir yer varmı alan arkadaşlar en ucuz nereden temin ediyorlar? ist nerede satılır? ARN 150

kimse bilmiyormu yaa
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Kardeş lastıklerin kenda marka ve modelı 413 deyılmı ? ben 1 ay once aldım aynı motoru bana bu lastıklerle teslım edıldı eskı 125cc arn lerde markasız lastıkler var.. ama bunlar guzel memnunum...

Sen neden şikayetısın ? sakın ıslak zemınde vırajda ani gaz veya fırende kayıyor deme cunkı hepsı kayar

Lastik almak istiyorsan metzeller al kulanmadım ama kalıtelı ve ıyı yol tutugunu soyluyorlar ama kaymaz dıye bırsey yok

Eminönünü biliyorsundur sanırım orada dogubank iş hanını kıme sorsan gosterır dogubankı bul hemen yanındakı sokakta ıstemedıgın kadar motorcu vardı yedek parca aksesuar ve motor satan yerler.. 5 senedır gıtmedım ama heralde onlarda gitmemiştir kolay gelsın

Motosikleti
    arkadaşım ben sana olayı şöyle anlatıyım..
    şimdi arn125 modelinde bir takım eksikler şikayetler vardı mesela jikle kırılma sorunu iki kişi binice şase demiri jikleye baskı yapıyordu kırılıyor gözümle gördüm serviste o sorunu arn150 modelinde halletmişler vidaların ve egzostun paslanma sorunu vardı egzostuda değiştirmişler paslanmıyo ve en önemlisi lastikler 125 medelinde farklı lastikler var adamlar şikayet üzerine onuda değiştirmişler ama bunlar daha beter başta nylon ortada düz kanal yok daha dişli görünüyo ama bukadar kayan başka lastik görmedim arka tekerin düz kuru asfaltta kaydığını hissediyorum bazen ıslak zemine diyeceğim yok buz pisti gibi oluyor allahtan tecrübe ile yırtıyoruz mevzuyu kısaca lastikleride değiştirmişler ama daha beter bir lastik yapmışlar 35 günde 2400km yaptım bilmiyorum sen kaç km desin lastikler inan perişan rezil acil değiştirmeni tavsiye ediyorum eminönü aklıma geldi sirkeci zaten herşeyi oradan aldım ama orası eskisi gibi uygun fiyat değil başka bir yer arayışı içindeydim teşekkür ederim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Millet ilginc bisey okudum: Racing lastikleri, 1000 KM de falan bitermiş!
    Sanırım yumuşacık kauçuktan yapılıyor, o yüzden de hemen yıpranıyorlar.
    Bir de tabi yüksek ısıda verimli olurlarmış, normal kullanıma hiç gelemezlermiş,
    siz gideceginiz yere varıncaya kadar ısınamazlar diyor. İlginç dimi?
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    sadece motosiklet lastiği satan bir dükkan...
    www.buzmotor.com
    bilgine..

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    satoyama ben henuz 580km redeyım zemin ıslak iken vırajda kaymaları bende hıssettım ama onun dısında cok sabırlı kulandıgım ıcın motoru 2dk gec gıdıyorum gıdecegım yere ama kaymdan gıdıyorum yanı zaten temkınlı kullandıgım ıcın kuru zemınde hıc kaymadım.. guzelde yatırıyoum halbukı motoru.. hatta soyle deyım ben vırajda belimden yukarısı nerdeyse duz duruyor vazıyette kolarımı ve belden aşamı yana yatıyorum yanı Racing motor kulanır gıbı ama yınede kaymıyor

ben bu motorumdan once 2000 senesınde de 6 ay kadar scooter kulanmıstım kulandıgım motor 96 modeldi 4 senelıktı vespa marka onunla su an kulandıgım arasında bır fark goremedım lastık olarak yanı tecrubem bu kadar

sen baska motorlar kullanmışsan bu boyle olmaz dıyorsan dorudur

Şunuda eklıyım su kanalları yok demısın.. evt yok ama o kanalların işe yarıyabılmesı ıcın senin 100km ve ustu hızda en az 1-2 santım derınlıkte ve 1-2 metre karelık genişlik veya uzunluktaki sulara gırmen lazım ki bir işe yarasın... ben acıkcası yarmurlu havada lastıklerımde su kanalıda olsa 100km hızla ılerlemem zaten daha yavas hızlarda sular lastıgı yerden kesmez..

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    akan yagmursuyunu yanlamasına gecmeye calısıyorsan yerden kesebılıyor
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    anlıyorum seni ama o lastikler lastik değil haberin olsun fazla yatma

Motosikleti
    Artık Yok...
    lastik hayattır şaksı olmaz bekletmeye gelmez çin mallarının ucuzluk nedenide belli dir kalitesiz malzeme ben alır almaz jl yi ilk lastikleri sonrada rulmanları kalitelileriyle değiştirdim rulmanda hayattır şakası olmaz 60 bile giderken bir dağılırsa allah göstermesin o konularda da asla çinliye güvenmem aldığın malı bildin mi ve sorunlarını çözdünmü hiç bir soreun vermez sana o makina hep diyorum çin işi aldınmı alıp binmiycen o makinaya direk biraz kalite açısından elden geçiricen tekerlekler olsun bujisi rulmalar aküsü ampüller selesi bunları kaliteli yaptnmı büyükde bir masraf değil motorun üstüne 1 teklik eklersin ama motorun sana %100 güven verir sorun çıkartmaz japon kadarda dayanıklı olur.

Motosikleti
    keeway çim değil kardeş ama doğru yazmışın adamlar bazı aksamlarını çin malı takmasalar o motoru o fiyata biraz zor alırız ama maşşallahı var taş gibi çin ile kıyaslanmaz yanlız rulman nerden nerdeki rulmanları kastediyorsun ben rulmandan bir şikayet duymadım adamlar elini sürmeye 30ytl alıyorlar bide rulman değiştirsek ohooo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler