Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 KH

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir ay önce bir tane Mondial 100 KH aldım ancak teknik bilgiler ve rodaj Km leri tam olarak yazılmamış.
    Mesela 1. vitesle kalktıktan sonra kaç km de 2. kaç kmde 3. ve kaç km de 4. vitese atmam gerekiyor.
    Mondial 100 KH kullanan varsa bilgi rica ediyorum.
    sevgiler Murat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım iyi bakarsan göstergede gösteriyo bendede kanuni 100lük war ama ben onlara pek uymuyorum 1.vitesle 30 2.vitesle 80 3.vitesle 95 4.vitesle otobanda rüzgarı arkana alıp basarsan 110 yapıyo ama mondialleri bilmem yapabilirmisin onlar biraz dayanıksız kalıyorlar

Mondial 100 Kh

Selam Esmercan ,bilgiler Için Teşekkür Ederim .ancak Yanliş Anlaşildi Galiba Ben 100 Kh Nin Ilk Kullanim Süresince Yani Motoru Açmak Için Nasil Bir Vites Değişimi Kullanilacağini Sormuştum.
    Ayrica Kanuni Ile Mondial Arasinda Bence Kalite Açisindan Bir Fark Yok Sonuçta Ikiside çin Mali Değilmi?
    Kanuni Motorlari Burada Monte Ediliyor Sanirim Onun Haricinde Bir Fark Yok Sanirim.
    Ve Gerçekten Bu Motorlar 110 Km Yapiyorlarmi? Defterinde 80 Km Son Sürat Yaziyorda.
    Sevgiler

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yapmıyorlar ama gösterge serbest takılıyor benim alet gerçekte 100 yaparken ibre 150 gösteriyordu hehehe çok komik yaa...

Motosikleti
    mondial 100 kh
    bende aynı motordan var 300 km de. sizinkindede 250 300 km sonra akü bitecek kick start a alışmak kolay ama. ancak soğukta çalıştırması acaip zor.birdce lastikler pek iyi değil. ona dikkat ıslak zeminlerde.

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    evet arkadaşlar bu motorlar 110-120 yapabiliyor

Alıntı kll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aynı motordan var 300 km de. sizinkindede 250 300 km sonra akü bitecek kick start a alışmak kolay ama. ancak soğukta çalıştırması acaip zor.birdce lastikler pek iyi değil. ona dikkat ıslak zeminlerde.
    selam ark
    bende aynı motoru almak istiyorum herkesin yazdıklarını okudukça şimdiden tecrübe kazanıyoruz hepinize teşekkürler
    acaba aküler garanti kapsamında değilmi yenisiyle değiştirirlermi bilgin varmı bu konuda ?
    lastikler daha geniş olanlarla değişse iyi olurmu yada yanlızca arkaya geniş lastik konsa kaymayı önlermi
    önüne rüzgarlık koyunca motoru zorlarmı
    gerçi ben şehir içi kullanıcam süratle işim yok

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geniş lastik koyarsan kötü olur ama markalı kaliteli bir lastik takarsan daha iyi olur.
    lastik ne kadar ince olursa o kadar iyi olur bu motorlarda...
    öne rüzgarlık motoru zorlamaz takabilirsen tak...

Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geniş lastik koyarsan kötü olur ama markalı kaliteli bir lastik takarsan daha iyi olur.
    lastik ne kadar ince olursa o kadar iyi olur bu motorlarda...
    öne rüzgarlık motoru zorlamaz takabilirsen tak...
    saol teşekkekür ederim arkadaşım

ne marka ve tip lastik önerirsin

Motosikleti
    mondial kh 100
    bende mondial 110 kh var 2006 yılında temmuz ayında aldım.ben şahsen memnunum.

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı mesen52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ay önce bir tane Mondial 100 KH aldım ancak teknik bilgiler ve rodaj Km leri tam olarak yazılmamış.
    Mesela 1. vitesle kalktıktan sonra kaç km de 2. kaç kmde 3. ve kaç km de 4. vitese atmam gerekiyor.
    Mondial 100 KH kullanan varsa bilgi rica ediyorum.
    sevgiler Murat
    Arkdaşım biz bu döneme rodaj dönemi diyoruz sen 500 km ye kadar yani yağ değişimine kadar motoru fazla zorlama yani 40-45 i geçme yağ değişiminden sonra da biraz daha bas ve 60-65 yap vites konularına gelince motoru bağırtmadan istediğin hızda vites atabilirsin sık sık vites değiştir ki viteslerin yumuşasın
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR

mondıal 100 kh

slm arkadaslarr bbende 20 aydan berı mondıal 100 kh kullanıcısıyım ve motorrdan hıc bır sıkayetım yokk suan 21500km de daha anahtar surmedımm bu arada hız konusundada duz de cıft kısı 110 km yapıo benım makınaa rampa asagı 125km otutturuyorr hıc kımseye ınannmayınn 80 90 gecmııoo dıyenlere cunkuu acmaakk ve kullanmak onemlı dırr neyse sanaa yıne hayırlı olsun motorun kardesımm gule gule kullan kımseyıı takma mıllet cok bılıomus gıbı konusuorr ben motorsıklet tamırcısıyım

arkadaslar bende de var 100kh memnunum.rodaj ayarına gelince benm ark sıfır aldı 5 ay once hic de ole sıkıstırmama fln yapmadı motoru.yetkililer istedigin gibi kullan skıkstır demisler garantisi var zaten demisler.oda ole yaptı simdi motor 100 yapıo

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım iyi bakarsan göstergede gösteriyo bendede kanuni 100lük war ama ben onlara pek uymuyorum 1.vitesle 30 2.vitesle 80 3.vitesle 95 4.vitesle otobanda rüzgarı arkana alıp basarsan 110 yapıyo ama mondialleri bilmem yapabilirmisin onlar biraz dayanıksız kalıyorlar
    2.viteste 80 mi harbiden yapıyomu bu hızı
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    zor bence selçuk. ben bi ara ybr alcaktım da o 2.vitesde 70de renline sokmuştum gene de üste çıkamamıştı.

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    innova var bende 2.viteste 85 yapıyor ama mondialde duymadım hiç

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    adam motoru eskitti siz daha rodaj diyonuz

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    ddh gerekli açıklamayı yapmış zaten
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Mondial 100 Kh
    Alıntı shadow_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslarr bbende 20 aydan berı mondıal 100 kh kullanıcısıyım ve motorrdan hıc bır sıkayetım yokk suan 21500km de daha anahtar surmedımm bu arada hız konusundada duz de cıft kısı 110 km yapıo benım makınaa rampa asagı 125km otutturuyorr hıc kımseye ınannmayınn 80 90 gecmııoo dıyenlere cunkuu acmaakk ve kullanmak onemlı dırr neyse sanaa yıne hayırlı olsun motorun kardesımm gule gule kullan kımseyıı takma mıllet cok bılıomus gıbı konusuorr ben motorsıklet tamırcısıyım
    kardeş inanmayın 80 90 yapanlara diyosun ama yokuş aşağa bile 85 yapıyo yeminle. :S banada geçen sene babam hediye etmişti 100kh yani gayet düzgün bi şekilde kullandım düreklü uzun yolda hız yaptım 4. viteste .|. başka hangi türlü nasıl motor açılır. ne yapıcam ben. Kardeşimle motora bi biniyorum sanki elfireni çekilmiş gibi 65 e zor varıyo 2kişi

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ozamaan bizim innovalar az gösteriyo neymiş be bu 100 kh
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler