Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 KH

Motovento
    REKLAM ALANI

aaa birileri mesajları silmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 100KH - Yakında Hyosung GT250 Naked
    Kilometresi bozuk diyenler war.Bendede var şuan 100 kh düz yolda tek kişi 110 a kadar çıkıyor arkadan rüzgar eserse çok aşırı titreşim olarak 120 ye kadar çıkıyor kilometre böyle gösteriyor yokuş aşşagı ise 130 a kadar cıkıyor rüzgara karşı dediğim gibi kilometre nediyorsa bizde onu diyoruz artık inanmak size kalmış birşey

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Alıntı BilalXTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş inanmayın 80 90 yapanlara diyosun ama yokuş aşağa bile 85 yapıyo yeminle. :S banada geçen sene babam hediye etmişti 100kh yani gayet düzgün bi şekilde kullandım düreklü uzun yolda hız yaptım 4. viteste .|. başka hangi türlü nasıl motor açılır. ne yapıcam ben. Kardeşimle motora bi biniyorum sanki elfireni çekilmiş gibi 65 e zor varıyo 2kişi
    arkadaş haklı benimde cup motorsikletim var max. 90 yapıyor bence bazı arkadşlar çok abartıyor bu motorsikletler 100 110 yapmaz çünkü bu motorların eti ne cc si ne (97 cc)

bende mondial 100 kh almak istiorum sizlerden bilgiler alıyorum ama hiç iç açıcı görünmüyor yani alıyım mı almayım mı sorumu cvplarsanız memnun olurum tşk

Alıntı S@MO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mondial 100 kh almak istiorum sizlerden bilgiler alıyorum ama hiç iç açıcı görünmüyor yani alıyım mı almayım mı sorumu cvplarsanız memnun olurum tşk
    arkadaşım sen hız olayını boşver bu motorsikletin max hızı 80 gibi düşün kafanda onu sabitle sonra yakıtı nedir sağlam mıdır sürekli sorun çıkarır mı onu düşün onları araştır bence.

arkadaşlar bende siyah mondi var 100lük taş gibi motor binmesini bilirseniz ben arkama rüzgarı alarak 130u gördüm sonra inanmayabilirsiniz yanlış bi sibop ayarı motorumu yavaşlattı.hız yapmak isteyenler motor dişlisini büyültebilir ve iyi bi ustaya götürüp sibop ayarı yaptırın.şunu söleyin ama 3 te ve 4. viteslerde hızlı gitsin diyin yaptırırken.benden bukadar

arkadaşlar ayrıca egzozlarınızı açtırın çok süper ses çıkıyo.egzozun içindeki iki susturucuyu alsınlar ve güsel bi abarth egzozu kaynattırın hasta olacaksınız sese

Onurun egzoz muazzam.
    Bende 100cc Bisan var ama onun gibi ses çıkmıyo :(

Alıntı honour51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende siyah mondi var 100lük taş gibi motor binmesini bilirseniz ben arkama rüzgarı alarak 130u gördüm sonra inanmayabilirsiniz yanlış bi sibop ayarı motorumu yavaşlattı.hız yapmak isteyenler motor dişlisini büyültebilir ve iyi bi ustaya götürüp sibop ayarı yaptırın.şunu söleyin ama 3 te ve 4. viteslerde hızlı gitsin diyin yaptırırken.benden bukadar

arkadaşlar ayrıca egzozlarınızı açtırın çok süper ses çıkıyo.egzozun içindeki iki susturucuyu alsınlar ve güsel bi abarth egzozu kaynattırın hasta olacaksınız sese
    bir arabayla yanyana fln gidip ibrenin doğruluğunu kontrol ettin mi hiç arkadaşım

egsozun içindeki susturucu çıkardıktan sonra istediğimiz zaman takabiliyormuyuz

tabi, tabi bu 1000 lik honda ya 140 yapacak lan bizim ki patlayacak gibi oluyor 90-100 arasında duruyor haha adama bak ya sen götür o ibreni değiştir....

ha bu arada ama ibreyi 120-130 a dayamak için 100 liranız gidecektir bunu yapmanın yolu motorcuya götürümeniz lazım (ne yapmasını gerektiğini bilmiyorum silindire bişeler yapıolar galiba benim arkadas yaptı yarışa katılıo 130 da ibresi) youtube de örnek bi video var vites 2 hız 80 km

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    yoırum yk..........
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    660 cc Yamaha XT 660 R gerçek hızı yokuş aşağı 150 km..

Peki 97 cc çin malı nasıl 135 yapar ?

Atmayın arkadaşlar..

mufi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende kanuni tgrina 100 var fakat max. 80.. üstüne çıkmıyor eger rodaj da motru deli gibi kullanırsan 100 km yapma ihtimali var ama bir okadarda motorun ömrünü yersin..en saglıklısı yine yavaş gitmekiii 2 teker e güven olmaz

kardeş sen açtır motorun egzozunu ona güsel bi abarth egzoz al uzun bi kafa bul 10milyonluk fln alma boru gibi olsun borda fış fış egzoz diolar fış fış alma düz boru olsun.egzozcuya susturucuların ikisinide çıkar de kafayıda ver kaynatsın içinede bi t kaynatsın t yede bi kapak bul t yi egzozun içne kaynatsın dışarı bakmasın.t nin ucu vidalı olcakki kapağı vidayla tuttur.bor da olsaydın jikleden susturucu yapardık.jikle koluyla kapatırdın egzozu

arkadaşlar bende 100 kh alıcam ama sağlamlığınndan şüphe ediyorum kanuni elite de pahalı

Motosikleti
    mondial 100kh
    arkadaslar ben 1bucuk senedir mondi kullanıyorum ve memnunum.yokus asagı ruzgarı alarak 120 yaptı.duz yolda ruzgarsız havada 100u cok rahat buluyor motorum baskada gitmiyo
    IF YOU TOUCH MY BIKE,I'LL TOUCH YOUR GIRL:P

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı pisaqoor_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben 1bucuk senedir mondi kullanıyorum ve memnunum.yokus asagı ruzgarı alarak 120 yaptı.duz yolda ruzgarsız havada 100u cok rahat buluyor motorum baskada gitmiyo
    kardeş söylediklerin doğru bende 3 aydır kullanıyorum ve hız lar aşşağı yukarı aynı bi şikayetim yok allah kaza bela vermesin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ewt 1 senedir kullanıyorum motorum taş gibi hzıı da tek kişi 110 yokusta 120 daha öncede yazdım ben bunları...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

slm arkadaslar

ben onu bunu bilmem bence en iyi motor JIANSHE 110 luk

YAMAHA BAŞKASINI TANIMA......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler