Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İntercomda Kulaklık Problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-03 660
    Herkese merhabalar. Kaskımda LEXIN B4FM, marka ve modelli intercom kullanmaktayım. Herkesin bildiği gibi yanında gelen kulaklık mikrofon seti var. Fakat kulaklıklarının performansından, özellikle yüksek hızlarda hiç memnun değilim. LG'nin mikrofonlu bir kulaklığını aldım. Kaskı takınca kulak içimi rahatsız etmemesini istediğim için, bulabildiğim kadar küçük olan bir modeli tercih ettim.

İntercom ile gelen kulaklığın da, sonradan aldığım kulaklığın da jack kısımları 4 bölmeli. Fakat sonradan aldığım LG kulaklığı taktığım zaman mikrofon çalışmıyor, müzik sesleri de oldukça bozuk geliyor.

İntercom'un jack kısmında da, LG kulaklığın jack kısmında da mikrofon ve kulaklıklar jack'ların aynı bölümlerine bağlı. Bunu test ederek teyit ettim.

Fakat hala, kulaklığı intercom'da nasıl kullanabileceğimin yolunu bulmuş değilim.

Konu ile alakalı yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür eder, herkese iyi günler, iyi sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bazı üreticiler mikrofon ve şase bağlantılarını ters yapıyor.
    Ya yeni kulaklık alacaksınız ya da jakı değiştireceksiniz. "TRRS jack" diye aratıp bulabilirsiniz. Lehim işini elektrikçiler 5 dakikada halleder.

tommygun, espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Telefonuna ses yükseltici kur biraz şarjın hızlı tüketir ama çok verim alırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)