Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Efi kit

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamunaleyküm hayırlı akşamlar beyler.
    Aliexpresten aldığım enjeksiyon kitini bugün motora monte ettim motoru çalıştırdım ilk başta çok güzel çalıştı ama egzoza takılan sensörü takmadım ama motor normal çalıştı son gaz verdim bir sorun çıkmadı fakat yola çıktım 200 metre anca gittim gazı bıraktım motor kendiliğinden gitmeye devam ettim hemen stop ettim orta sehpaya aldım geri çalıştırdım motor 5000 devir felan yapıyor boşta bana yardımcı olacak biri var mı bölgemde bu tür işlerden anlayan servisler hondayla yamaha onlarda motorsiklete bulaşmak istemediler motorum çin malı diye sanırım bana yardımcı olabilecek var mı kiti taktıktan sonra motorun kalkışında çok fark oldu ama 200 metre sonra olan oldu sizce ne yapmalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    dostum. egzoz üzerindeki o sensörü tak. teknik detayını anlatsam uzun sürer fakat o sensör olmadan ayar tutmaz. ilaveten bir yerden de hava almadığına emin ol.

https://youtube.com/shorts/7B3TEbD_Flw?feature=share

Oksijen sensörünü de taktım şuan bir sıkıntı yok teşekkür ederim tavsiyeniz için

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Güzel fikir,konunun detaylarını paylaşırsanız bir çok kişi faydalanacaktır hocam

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasin123d adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm hayırlı akşamlar beyler.
    Aliexpresten aldığım enjeksiyon kitini bugün motora monte ettim motoru çalıştırdım ilk başta çok güzel çalıştı ama egzoza takılan sensörü takmadım ama motor normal çalıştı son gaz verdim bir sorun çıkmadı fakat yola çıktım 200 metre anca gittim gazı bıraktım motor kendiliğinden gitmeye devam ettim hemen stop ettim orta sehpaya aldım geri çalıştırdım motor 5000 devir felan yapıyor boşta bana yardımcı olacak biri var mı bölgemde bu tür işlerden anlayan servisler hondayla yamaha onlarda motorsiklete bulaşmak istemediler motorum çin malı diye sanırım bana yardımcı olabilecek var mı kiti taktıktan sonra motorun kalkışında çok fark oldu ama 200 metre sonra olan oldu sizce ne yapmalıyım
    setin linki var mı

Detay sorarsanız cevaplayabilirim
    Kitin güzel yanları kendi kendine öğreniyor rölanti ayarı felan otomatik
    Bilgisayarla tuning yapılabiliyor(zengin karışım fakir karışım economik sürüş vs.)
    Tek sıkıntı bana çıkardığı sıkıntı akü ve statörümü değiştirdim yetersiz kaldı motorda ekstra ledler vs var o yüzden üzerindeki yetrsiz kaldı bu kit 45 mm manifoldlara uyuyor muş

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Aliexpres efi kit satıcı biraz puşt ama sadece onda var bide

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)