Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki gsx 250 r ön fren maneti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gsx-r 250
    Motosikletimi park ettiğim yerde ,üstelik site güvenliğinin hemen yanında,sağ olsun sarhoş Rus bir arkadaş gözümden sakındığım motosikletimi yana yatırıyor , tatildeyken geldi haberi , resimleri videoları izledim ,görünen şey sağ fren manetim pert olmuş ,egsoz korumasının üstünde de birkaç kılcal çizik var, fren maneti için hemen servisi aradım ,yurt dışı sipariş 1900 TL gibi abuk bir rakam söylediler .

Arkadaşlar bu daha benim ilk motosikletim , kaliteli yan sanayi nedir ,nerede bulunur bilmiyorum, internette de bulamadım , varsa sizin bildiğiniz yerli yan sanayi fren maneti bulabileceğim bir yer , adresini ,telefon numarasını iletirseniz mutlu olurum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    İnceleyin ama inazumanın ki uyabilir. Emin değilim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu sayfada yazdığına göre "57300-48H01" fren maneti aşağıdaki modeller ile uyumluymuş;

https://www.partzilla.com/product/suzuki/57300-48H01

Aftermarket Parts Control Hand Controls Brake Levers

Suzuki Motorcycle 2017 INAZUMA - GW250L7 HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2015 GW250Z HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2015 INAZUMA - GW250L5 HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2020 GSX250RA HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2020 GSX250R HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2015 GW250F HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2014 INAZUMA - GW250L4 HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2018 KATANA - GSX-250R HANDLE LEVER

Suzuki Motorcycle 2019 KATANA - GSX250R HANDLE LEVER

2014 Inazuma 250 ve 2015 Inazuma 250 F ile uyumlu gözüküyor.Ama almadan önce iyicene bir araştırın.Parçacıda Inazuma yada Inazuma F maneti varsa bir deneyebilirsiniz.Ayrıca Suzuki V-Strom 250 nin de aynı maneti kullanma ihtimali var.

Bunların dışında after-market olarak tabir edilen universal manetlerden motoruna uygun olanı set olarak alıp kullanbilirsiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu aşağıda yer alan linkteki ürüne bakabilirsiniz. Orijinal değildir.

https://www.motoay.com/urun/suzuki-g...on-fren-maneti

Bende Sym Wolf varken fren manetinin muadili için Vstrom 650 ve Rks Titanic 200'ün fren maneti kullanılabiliyordu. Sizinkinin maneti de Vstrom 650'nin fren manetiyle uyumluysa ters mantık olarak Sym Wolf ve Rks Titanic 200'ün manetiyle de uyumlu olabilir.

Motosikleti
    suzuki gsx-r 250
    Maalesef hocam motoay'a ulaşamıyorum, internetten de gördüğüm kadarıyla bu firmayla ilgili bu konuda epey şikayet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

https://www.motomst.com/gsx-250r-nor...urun10358.html

Bu rizoma marka manetler nasıldır arkadaşlar? Benim bundan önce bu konuda yaşadığım büyük bir sıkıntı oldu o yüzden kararsızım , dediğim gibi ilk motosikletim bu , motosiklet mavi manetler de mavi olsun diye birkaç ay önce gittim çin malı bir çift mavi spor manet aldım .

Alanya girişindeki tünellerde ön fren bir kilitlendi , düşmemem veya birinin gelip bana çarpmaması büyük şans , canımı zor kurtardım , çin malı manetler merkeze baskı yapmış ,durduktan sonra da motoru milim kıpırdatamadım ,ite çeke kenara aldım , bu da böyle bir anımdır

O yüzden şimdi biraz şüpheyle yaklaşıyorum ama rizoma iyi diyorlar , bilemedim.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı burak arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef hocam motoay'a ulaşamıyorum, internetten de gördüğüm kadarıyla bu firmayla ilgili bu konuda epey şikayet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Bu rizoma marka manetler nasıldır arkadaşlar? Benim bundan önce bu konuda yaşadığım büyük bir sıkıntı oldu o yüzden kararsızım , dediğim gibi ilk motosikletim bu , motosiklet mavi manetler de mavi olsun diye birkaç ay önce gittim çin malı bir çift mavi spor manet aldım .

Alanya girişindeki tünellerde ön fren bir kilitlendi , düşmemem veya birinin gelip bana çarpmaması büyük şans , canımı zor kurtardım , çin malı manetler merkeze baskı yapmış ,durduktan sonra da motoru milim kıpırdatamadım ,ite çeke kenara aldım , bu da böyle bir anımdır

Rizoma bu işin tepelerinden biridir, hatta Ducati ile kimi parçaları aksesuar olarak üretiyor.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı burak arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

orjinal rizoma olmadığını bilerek alabilirsiniz rizoma'nın 100-150 euro'dan başlıyor fiyatları.

Motosikleti
    suzuki gsx-r 250
    dediğiniz gibi yaptım ve gw serisi suzuki manetlerini kullandım,parçalar uydu hiçbir sorun yaşamadım,teşekkür ederim.
    Thracian bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)