Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Uygun fiyatlı akü şarj aleti tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Akü dolduğunda akımı kesen model olursa daha sağlıklı olur. Vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Bosch C3 kullanıyorum 120 ampere kadar aküleri şarj edebiliyor, ayrı ayrı motosiklet ve otomobil modu mevcut, 6-12 volt aküleri şarj ediyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Uygun fiyatlı mıdır bilmiyorum (bütçeye bağlı), "BLACK+DECKER BXA21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Cihazı" diye aratırsanız 400₺ civarına bulunabiliyor. Kayınpederim kullanıyor bundan. 650₺ civarına da bir üst modeli BXA22 var. Ucuz değil ama evladiyelik ürünler, bir sefer alırsınız senelerce kullanırsınız.

(Bende Yamaha YEC-9 var - üreticisi bu işin en iyisi CTEK - ama çok pahalı tavsiye etmem; 6-7 sene kadar önce almıştım, o zaman USD kur 1,9 - 2,1 civarı olduğu için çok pahalı gelmemişti...)

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    black decker bdv090 geldiydi motosiklet ile.
    hala daha kullanıyorum. güzel alet. doldurunca bırakıyor şarjı. sürekli takılıda kullanılabiliyor.
    Arabaya bağladığım da oldu, ama tam şarj olamadan sökmem gerekmişti. Ne kadar sürede doldururdu onun hakkıdna fikrim yok.
    satıştan kalkmış galiba.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    model çok bilmiyorum da bit pazarı gibi yerlerde çok çok uyguna böyle cihazlar oluyor çalıştığına emin olduğunuz şeyi 50-60 tl gibi bir fiyata almanız mümkün. Aldım ve memnun bir şekilde kullanıyorum tavsiye ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet nispeten ucuz olanlar var ama akü dolduğunda akımı kesmeyeceği için, sıkıntı yaşatabilir. Aküyü patlatabilir.

Ölçü aleti ile tam dolduğunu nasıl anlayabilirim ? kaç volt görmem lazım.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Akülerde patlama olayı tesisatta sorun olmadığı süreçte kolay kolay olmaz, birde aküleri arada derin şarjda bırakmanın yani akşamdan sabaha kadar faydası olur ben bazen 1-2 saat şarj ediyorum binip yol yapıp tamamlıyorum nadiren de derin şarja bırakıyorum bu şekilde kullanılabilir, birde motoruma voltmetre bağlamıştım ufak bir elektrik sorunum vardı bu şekilde de hareket edebilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akülerde patlama olayı tesisatta sorun olmadığı süreçte kolay kolay olmaz, birde aküleri arada derin şarjda bırakmanın yani akşamdan sabaha kadar faydası olur ben bazen 1-2 saat şarj ediyorum binip yol yapıp tamamlıyorum nadiren de derin şarja bırakıyorum bu şekilde kullanılabilir, birde motoruma voltmetre bağlamıştım ufak bir elektrik sorunum vardı bu şekilde de hareket edebilirsiniz.
    Patlamadan kastım motorun üstünde iken değil hocam, şarj ederken. Akü şarjda iken tam dolmuştur ama adaptör akımı kesmez ve sıkıntı çıkabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Sitede araştırdığım kadarıyla eskiden uygun olan, ama artık bulunmayan iki model var;

1-) H-Tronick al800

2-) Ataba AT-660 6V-12V 500mAh

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun fiyatlı mıdır bilmiyorum (bütçeye bağlı), "BLACK+DECKER BXA21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Cihazı" diye aratırsanız 400₺ civarına bulunabiliyor. Kayınpederim kullanıyor bundan. 650₺ civarına da bir üst modeli BXA22 var. Ucuz değil ama evladiyelik ürünler, bir sefer alırsınız senelerce kullanırsınız.

(Bende Yamaha YEC-9 var - üreticisi bu işin en iyisi CTEK - ama çok pahalı tavsiye etmem; 6-7 sene kadar önce almıştım, o zaman USD kur 1,9 - 2,1 civarı olduğu için çok pahalı gelmemişti...)
    Black+Decker BXA21 cihazı A101 sanal mağazada 230₺ olarak görünüyor. Fiyat uygun geliyorsa kaçırmayın! (Ürün kodu: 26021372)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Black+Decker BXA21 cihazı A101 sanal mağazada 230₺ olarak görünüyor. Fiyat uygun geliyorsa kaçırmayın! (Ürün kodu: 26021372)
    Aradım stoklarında varmış, bu fiyata enteresan hakkaten

Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Tam sipariş oluşturdum ödeme ekranına geldim. Ürün stoklarımızda tükenmiştir dedi.. hay aq şansa bak :(
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradım stoklarında varmış, bu fiyata enteresan hakkaten

Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Tam sipariş oluşturdum ödeme ekranına geldim. Ürün stoklarımızda tükenmiştir dedi.. hay aq şansa bak :(
    Tüh, birisi sizden hızlı mı davrandı acaba? Kısmet... :(

Büyük ihtimal telefonda bilgi veren yanlış vermiştir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tüh, birisi sizden hızlı mı davrandı acaba? Kısmet... :(

Büyük ihtimal telefonda bilgi veren yanlış vermiştir.
    Ya birisi hızlı davrandı yada bunlar güncellemeyi unuttu, 9 aralık aktüel ürünüymüş. Yani yüksek ihtimalle güncellemediler ekranı. Zaten stoklarında kalması şaşırtmıştı.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Kardeşim hakkını helal et sanırım sonuncuyu ben almış bulundum. 1 aydır sürekli bakıyordum. Şansıma foruma girdim stokta görünce hemen aldım.
    Cyan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hakkını helal et sanırım sonuncuyu ben almış bulundum. 1 aydır sürekli bakıyordum. Şansıma foruma girdim stokta görünce hemen aldım.
    Kaçırdığıma üzüldüm ama forumdan birisinin nasiplenmiş olmasına sevindim Helal olsun hocam güle güle kullanın.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Eyvallah , İstanbuldasın sanırım akü ile ilgili sorunun olursa yardımcı olurum ne zaman istersen bir mesajın yeterli olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eyvallah , İstanbuldasın sanırım akü ile ilgili sorunun olursa yardımcı olurum ne zaman istersen bir mesajın yeterli olur.
    Sağ olasın kardeşim, olursa haber ederim.
    volkan190 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arada yol yapma bahanesiyle buluşup çay için, şarj cihazını da hesabı ödeyen alsın her seferinde. İhtiyacı olan hesabı ödemek şartıyla arada buluşun işte
    gurcanozturk, volkan190 ve espresso bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada yol yapma bahanesiyle buluşup çay için, şarj cihazını da hesabı ödeyen alsın her seferinde. İhtiyacı olan hesabı ödemek şartıyla arada buluşun işte
    Güzel düşünceleriniz için teşekkürler.Teklifim istanbulda olan herkes için geçerlidir.İhtiyacı olan herkese büyük bir memnuniyetle akü şarj cihazını paylaşabilirim
    Lucas ve tommygun bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel düşünceleriniz için teşekkürler.Teklifim istanbulda olan herkes için geçerlidir.İhtiyacı olan herkese büyük bir memnuniyetle akü şarj cihazını paylaşabilirim
    1 aydır motosikleti ellemedim, akü çöktü. Yalova'ya yolunuz düşerse beklerim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aydır motosikleti ellemedim, akü çöktü. Yalova'ya yolunuz düşerse beklerim
    Yalova çınarçıkta arkadaşımın babası seyyarda köfte satıyor , yazları senede 1 kere gidiyorum Yaza kadar beklerim derseniz cihazla birlikte hem akünzü şarj ederiz. Hemde size köfte ısmarlarım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)