Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

transalp xl700 abs nasıl iptal edilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ta xl700
    selamlar. Arazi sürüşleri için transalp xl700 abs nasıl iptal edebilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çok bildiğimden değil de ABS'in ayrı sigortası varsa sigortasını sökerseniz iptal olur sanırım.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Buradan bakabilirsiniz. Sanırım doğru model emin değilim siz bi bakın.

Motosikleti
    ta xl700
    Sigortası tabi ki varda benim derdim anahtar atıp istediğim an devreye sokup çıkartmak. Daha önce yapan oldumu? İlginiz için teşekkür ederim

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı ysnbbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortası tabi ki varda benim derdim anahtar atıp istediğim an devreye sokup çıkartmak. Daha önce yapan oldumu? İlginiz için teşekkür ederim
    Eğer orjinalinde bir iptal anahtarı yoksa yapmanız gereken tek şey ABS sigortasına seri bağlanmış bir anahtar eklemek. Böylelikle ön ve arka abs iptal edilip istendiğinde tekrar devreye sokulabilir. Ancak bu yöntem ile Sadece arka abs yi devre dışı bırakıp önü abs devrede çalıştıramazsınız, küçük bir not olarak kalsın.

Kullanacağınız anahtarın(düğmenin) su geçirmez ve kaliteli bir ürün olmasına, kablolamada yalıtıma azami dikkat edilmesine özen gösterin. Eğer yeterince güvenilir bir anahtar bulamazsanız anahtarı sigorta kutusunun yanına güzelce sabitlemeniz yararınıza olur. Ancak bu durumda her abs iptal etmek veya devreye sokmak için seleyi sökmeniz gerekebilir.
    ...

Motosikleti
    ta xl700
    Sigortaya nasıl anahtar bağlayabilirim? Bu işi görecek örnek bir foto vs varmı? Benimde aklıma o geldi ama Sigortanın girdiği yuvaya girecek bir aparat lazım ve ondan + - kablo çekip araya anahtar atılacak. Ama işte sigortaya ne girer? Bide sisteme zarar verip absyi bozarmı sizce?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)