Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio Beverly 300 Ampül

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese merhaba. 2011 Model Piaggio Beverly 300 Tourer i.e. motorumun kısa farının kestiğini gözlemledim. Tamirci usta bakımı yaparken sarı ampülün eski teknoloji olduğunu, artık lede geçildiğini ve aküyü çok yormadığını söylemişti. İstediğinde de değiştiririz tahmini 200 lira gibi bir fiyat vermişti. (Kısa ve uzun ayrı ampüller ikisi için mi teki için mi dedi tam emin değilim)

Bu işi tek başıma yapabileceğimi düşünüyorum. O yüzden internetten kaliteli bir marka ürün sipariş verip değiştirmeyi düşünüyorum. Burada dikkat etmem gereken sanırım aldığım ampülün girişi ile farın içindeki soket girişinin aynı olması.

Hangi ürünü almam konusunda araştırdığımda RMS diye bir markanın ürünlerini gördüm. Burada sizlerden hangi ürünü almam konusunda tavsiyeler. Kullandığınız ya da beğendiğiniz ürünleri beklemekteyim.

Hepinize sağlıklı günler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

https://www.osram.de/apps/gvlrg/en_COM
    Bu belki işinize yarar

İnanılmaz kullanışlı bir site yapmışlar. Paylaşım için teşekkür ederim. Fakat burada motoru seçince led ürünler gelmedi. Eski tip tel saç ürünler geldi. Hangisi daha iyi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)