Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor marş basmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motorum 2007 YBR125 5 aydır hiç çalışmadı geldim deniyeyim dedim yok çalışmadı kontrol ettiklerimi yazıyorum korna çalışıyor farlar yanıyor marş düğmesi çalışıyor benzin depo kapağını kontrol ettim aç kapa sorun yok buji ateşleme var kontrol ettim hatta tornavidayla elektrik bile çarptı sorunu bulamadım acaba marş motorundaki kömürlermi bitti bilemiyorum motorum 82 binde yardımcı olabilecek olan varsa instagram yazabilirmisiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    5 aydır yatıyorsa aklıma ilk olarak akü geliyor, farın yanması akünün sağlıklı olduğunu göstermez size tavsiyem aküyü ölçün kaç volt gösteriyor, akünün sağlam olduğuna emin olduktan sonra marş arıza arama adımlarıma geçin.

Motosikleti
    Jawa 250+LEDOW 250
    Daşşak bozulmuş olabilir daşşağa iki tane kalın kablo bağlıdır biri aküden geliri biri marş motoruna gider ikisini kısa devre yaptır bakalım marş motoru dönüyor mu dönüyorsa Daşşak bozulmuş dönmüyorsa marş motoru gitmiş marş düğmesinden daşşağa tetikleme kablosu gelir onu kontrol et aküden direk elektrik ver marş basıyor mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)