Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup boğulma yığılma sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba Küba ege 50 CC motosikletim var 2018 model 110 CC yapılmışti yanlız krank dağıldı bende tamiri için 3 4 motorcuya sordum 1000 TL fiyat verdiler krank 125 TL idi bende yaptırmak istemedim bana fazla geldi internette yuki Gusto 100 CC kelle buldum 600 TL aldım benim motoru soydum onu taktım vs bı sorun yok çalışıyor fakat motor her zaman değil ama gaz yememe ve boğulma olduğu yerde sayıyor yani nasıl desem ya benzin yetersiz ya ateşleme ya da hava bunlardan biri sorun yapıyor fakat çözemedim rölanti de hiç sorun yok stabil sabah zor çalışıyor çalışıp stop ediyor eski motor tek mars sabah çalışıyordu sorunumu anlayabilmiş indir umarım şimdiden teşekkürler yardımlarınız için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    çin malı motorların karbüratörleri malzeme kalitesi ve titreşimden dolayı bozuluyor...
    hiç ayar kayar ile uğraşmayın... muadil yeni bir karbüratör ile değiştirin ... sorun sıkıntı kalmaz...

Barbarouses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto 150NK 2019 > Yamaha MT-25 2016
    yuki Gusto 100 CC 'de kullanılan karbüratörden takarsan muhtemelen sorunun çözülür.

Aklıma subap dan yaparmi diye geliyor ama bu sorun atıyorum 100 kmnin 70 km sinde var 30 km sağlıklı gidiyor subap olsa sürekli yapar degilmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

Alıntı Barbarouses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuki Gusto 100 CC 'de kullanılan karbüratörden takarsan muhtemelen sorunun çözülür.
    Farkeder mi hocam acaba ola bilir tabi ama deneme yanılma da yapmak istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Birde eski Küba bin üst subap kapağını değişmem mi acaba ilk etap birde bunu yaparken sente alıp soksem subap ayarı yapmadan yuki nin üzerine taksam mi size sorayım

Karbüratör değiştirerek sorun çözüldü herkese teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler