Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

LED Sinyal sorunu :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ustalar burdayken sorayim.motor duke 390.ustunde led far var ama kisasi bozuldu.eski fari 60/50 watt normal h4 halojendi.
    Simdi yeni ampul alirken tekrar ledmi aliyim yoksa eski tip mi.bana farketmez led takintim yok gece kullanmiyorum.marka model tavsiyesi vercek varmi.tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustalar burdayken sorayim.motor duke 390.ustunde led far var ama kisasi bozuldu.eski fari 60/50 watt normal h4 halojendi.
    Simdi yeni ampul alirken tekrar ledmi aliyim yoksa eski tip mi.bana farketmez led takintim yok gece kullanmiyorum.marka model tavsiyesi vercek varmi.tesekkurler
    Led ve halojen ampulün girişleri farklı oluyor. Led takmak için nasıl bir işlem yapmışlar, orijinal yuvayı bozmuşlar mı ona bir bakın. Muhtemelen bozmadan kablo uzatarak takmışlardır.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Uatad kabloyu hafif keserek uydurdurdular led lambayi islem yapilirken izlediydim.

Flaşör geldi ama led flaşör değildi yine, motolinas diye bir yerden geldi fakat satıcının gazabına uğradık. Ben yine de denedim ama değişen bir şey olmadı. Tavisyesi olanlar nasıl düzeltebilirim bu durumu bir el atarsa sevinirim. Aşağıya çektiğim videoyu bırakıyorum durumu en iyi o şekilde anlarsınız diye düşündüm. Yardımlarınızı bekliyorum.
    https://files.fm/u/pzhbv3ukw#/view/eqx966mh2

Ben herşeyi denedim ama beceremedim, gidip ampullü sinyal aldım dört adet. Onları takacağım.

Motosikleti
    Wr 125 R (küçük canavar)
    Alıntı Medulax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben herşeyi denedim ama beceremedim, gidip ampullü sinyal aldım dört adet. Onları takacağım.
    hocam direnç denediniz mi ben de aynı sorunla karşı karşıyayım şu anda

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Direnç geçici çözümdür. Hem sinyal verirken çok ısınır hem de zamanla akünün canına okur. Motosikletinize uygun led flaşör alabilirsiniz aliexpress den eğer türkiyede yoksa. Aliexpress den alırken de kullanıcı yorumu olan ürünlerden alın ki normal ürün gelme ihtimali olmasın.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direnç geçici çözümdür. Hem sinyal verirken çok ısınır hem de zamanla akünün canına okur. Motosikletinize uygun led flaşör alabilirsiniz aliexpress den eğer türkiyede yoksa. Aliexpress den alırken de kullanıcı yorumu olan ürünlerden alın ki normal ürün gelme ihtimali olmasın.
    Elektronik bilginiz ne seviyede ? Direnç ısınırmış da aküyü öldürürmüş....
    Direnci aküye dümdüz bağlamayacak herhalde ?
    Her işin bir ilmi vardır.
    Uygun değerde direnç işi çözer.
    Yanıp sönme sırasında ısınmaz, aküyü de ellemez.
    Yanlış bilgilendirme yapmayalım...
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler