Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avrupa yakası lastik değiştirme.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Herkese kolay gelsin. Lastileri yenileyeceğim, internetten alacağım için. Avrupa yakasında tercihen trakya tarafına doğru lastik değiştirip balans yapabilecek, iyidir diye bildiğiniz bir yer var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Motolastik.com , fakat lokasyon Sarıyer de. 1 takım lastik değiştirme 100tl. Sattıkları lastikleri uygun şartlarda saklıyorlar. Ve genelde taze lastik bulunuyor. Pirelli ve Metzeler lastiklerinin Türkiye distribütörü yanlış bilmiyorsam.
    sallami bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kabataş Buz Motor, Michelin istiyorsanız. Sanayi Mah. tarafında da bir şubeleri var ama hiç kullanmadım. Kabataş hizmet kaliyesinden hep memnun kalmışımdır. Motolastik de iyidir ama artık Michelin satmıyorlar galiba, son iki setimi onlardan almıştım.
    sallami bunu beğendi.

gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Motolastik.com da 2 ay önce lastik değiştim ve gittiğimde sanırım rafta michelin lastik gördüm ama emin değilim. Arayıp sormak lazım.
    sallami bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buz Motor arayabilirsin Kabataş ta
    05314357358
    sallami bunu beğendi.

bende 3 sene önce kabataş buz motorda taktırmıştım. o zamanda böyle forumda fiyatlara bakıp gitmiştim.yorumda okuduğumdan fazla fiyat söyleyince, internette bu kadara taktırmışlar dedim.tamam o zaman öyle olsun demişti Balansını da yapıyorlar tavsiye ederim. esnaflığı da iyi

birde sorum olacak.benim motorun arka lastiğine cam girmiş patlamış. bildiğiniz yama yapan biryer var mı ? avrupa yakasında tercihen

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı scrafea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3 sene önce kabataş buz motorda taktırmıştım. o zamanda böyle forumda fiyatlara bakıp gitmiştim.yorumda okuduğumdan fazla fiyat söyleyince, internette bu kadara taktırmışlar dedim.tamam o zaman öyle olsun demişti Balansını da yapıyorlar tavsiye ederim. esnaflığı da iyi

birde sorum olacak.benim motorun arka lastiğine cam girmiş patlamış. bildiğiniz yama yapan biryer var mı ? avrupa yakasında tercihen
    Buz Motor işte? Güzel mantar yama yaparlar; X City ve NC'me orada mantar yama yaptırmıştım...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anlaşılan dükkanın nerede olduğunu bilmeden gitmişsiniz... Komik oldu.

Motolastik.com Sarıyer şube. Geçtiğimiz günlerde yeni balans makinesi aldılar. Ellerinde zaten iyi bir makine vardı ama bu aldıkları ile çift taraflı bağlantı yapılıyor sanırım.

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buz Motor işte? Güzel mantar yama yaparlar; X City ve NC'me orada mantar yama yaptırmıştım...
    aradım şimdi birazdan gidicem.kabataştan taşınmışlar beyoğlu mebusan yokuşundalarmış.

@ero__

aynen öyle oldu.arayıp sormasam bu seferde boş dükkana gidicektim :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    aradım şimdi birazdan gidicem.kabataştan taşınmışlar beyoğlu mebusan yokuşundalarmış.

@ero__

aynen öyle oldu.arayıp sormasam bu seferde boş dükkana gidicektim :D
    Biraz daha ileri gitmişler yani? Eski yerlerinden 400m falan ilerisi.

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha ileri gitmişler yani? Eski yerlerinden 400m falan ilerisi.
    evet uzak değil. gittim, lastik bitik olduğu için fitille hallettik.yakın zamanda yeni takım takmam lazım. arka 110/90/18 ebatında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)