Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Diyafram Fiyati Hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Arkadaşlar Benim önce Bir Sorunum Vardi Bilen Bilir Motorum Gaz Yemiyordu Açikçasi çekmiyordu Arkadaşlardan Fikir Aldim Ve Metin Usta Diye Bir Kardeşimiz Diyaframda Sorun Vardir Demişti Ve Dediği Gibi Bir Sorun Olmuş Diyafram Değişti Ve Servis Bana Sadece Diyafram Değişimi Için 40 Ytl Hesap çikardi Bu Normal Mi Sizce Motorum Bisan Pasific 125 Cevap Yazarsaniz Sevinirim Bide Aklima Gelmişken Bozulma Sebebini Sordum Motora çok Binince Isinmasindan Dolayi Olmuş Dediler Ne Yani şimdi Ben Motorumla Bi Işim Gereği 150 Yada 200 Km Sürekli Bir Yol Gidemeyecekmiyim En Fazla Bir Saat Sürekli Bindim Bu Zamana Kadar Da Gözüm Gibi Baktim Ben Bu Kadar Bakarken Bu Sorunlari Sik Sik çikarmasi Gücüme Gidiyor Ara Sira şeytan Diyor Sat Kurtul çünkü Hiç Hor Kullanmiyorum Ne Zor Yola Sokuyorum Nede Fazla Yük Atiyorum Belki Hassas Olduğum Için Sorun çikariyor Ama Beni Sinirlendirmeye Başladi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    geçmiş olsun bense kaliteli marka motor al. ÇÜNKÜ BAŞIN AĞIRMAZ 1 DEFA ALIRSIN AMA ÖMÜRLÜK OLUR!! SYM JOYRİDE 200 AL DERİM

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Benim önce Bir Sorunum Vardi Bilen Bilir Motorum Gaz Yemiyordu Açikçasi çekmiyordu Arkadaşlardan Fikir Aldim Ve Metin Usta Diye Bir Kardeşimiz Diyaframda Sorun Vardir Demişti Ve Dediği Gibi Bir Sorun Olmuş Diyafram Değişti Ve Servis Bana Sadece Diyafram Değişimi Için 40 Ytl Hesap çikardi Bu Normal Mi Sizce Motorum Bisan Pasific 125 Cevap Yazarsaniz Sevinirim Bide Aklima Gelmişken Bozulma Sebebini Sordum Motora çok Binince Isinmasindan Dolayi Olmuş Dediler Ne Yani şimdi Ben Motorumla Bi Işim Gereği 150 Yada 200 Km Sürekli Bir Yol Gidemeyecekmiyim En Fazla Bir Saat Sürekli Bindim Bu Zamana Kadar Da Gözüm Gibi Baktim Ben Bu Kadar Bakarken Bu Sorunlari Sik Sik çikarmasi Gücüme Gidiyor Ara Sira şeytan Diyor Sat Kurtul çünkü Hiç Hor Kullanmiyorum Ne Zor Yola Sokuyorum Nede Fazla Yük Atiyorum Belki Hassas Olduğum Için Sorun çikariyor Ama Beni Sinirlendirmeye Başladi
    Kardeş ne diyosun.sana uyduk bisan senator aldık
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    komple karbüratör 100 ytl gerisini sen hesapla.
    toros iyi günler diler

Motosikleti
    YOK
    nee toros sen ciddimisin vay şerefsizler vay lan benim ciğerimi sökmüşler kusura bakma bu lafı hak ettiler ne demek komple 100 ytl o zaman diyafram 10 lira anca özkan sava korkma ben bindimmi durdurak bilmem 10 günde 1000 km yapmış adamız belki suç bendendir ama sanmam

arkadaşlar bu diyafram karbüratörde mi monte edilmiş yoksa depo çıkışındamı ben bunu alıp bi yere koysan stok yapsan bu gidişle çok patlatırım ben bu diyaframı çünkü binmezsem deliririm tek işim o bu diyafram nasıl çok binince patlarmış yaw bunu bana bi anlatacak hayırsever yokmu??

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    1 zamanla gevreme yapar patlar
    2 tutarsız gaz vermek ve kesmekten patlar
    3 usta bakım için açtında kazaya kurban gider sana yükler.
    toros iyi günler diler

metinusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim diyaframın patlak olduğunu sen söylediysen servisine ustalık öğretiğin için sana ücret ödemeleri lazım çünkü senin üzerinden para kazanacaklar.saygılar.

kusura bakma ama arkadaş sen benim yazdığımı tam okumamışsın üsyelik sıraya koydum.diyafram tam deponun altında ve değiştirilmesi 5.dakikanı almaz azıcık seni uçan değilde yere konan keklik görmüş.aslında itiraz edebilirsin çünkü garantiye girer o parça.saygılar.

Motosikleti
    YOK
    metin usta Allahını seversen nerdesin yaşadığın yere gelirsem kesin seni göreceğim abi ne olur bunları bana bi anlat ben aragaz veririm nede yüklenirim bide nasıl gevrermiş 6 aylık motor diyaframı ben bunu nasıl garanti diye adamlara söyliyicem adamlar bide üste çıkarsa bana bunu garantiye yüklemem için yardım edermisin bizim babayla bozuştuk zaten nasıl motor bu bozulup duruyor diye aslında bozulduğu felan yokda babam biraz kusursuz makina sandığı için kızar çünkü 2.600 verdi onun için parayı çok verince sağlam olacağını sanıyor doğruda olmadı senden istediğim bunu nasıl garantiye yüklerim adamları nasıl ikna ederim???

pegasus1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 2004 sport
    arkadaşım seni fena gazlamışlar diyafram yani karbürötör boğazı en babası tekirdağda 10 ytl komple ise 40 ytl bide senin arıza garantide

metinusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

garanti'den parça değişimi

arkadaşım kusura bakma şimdi okudum.servislik konularını bilmeyen çok kişi var. hangi parça'ların garanti veya olmadığını gerçekten çoğu binici arkadaşlar bilmiyorlar hatta servisl'erinde çoğu bilmiyor.1.eğer kaza yaptıysan kesinlikle hasarlı yed.parçalar garantiye girmez.2.servis zamanı bakıma gitmezsen sonradan doğacak hasarlar garantiye girmez.3.yapılan servis ve bakımlarınızı muhakak garanti kitabınıza kilometresi ile servis kaşesi vurdurunuz.gelelim diyafram meselesine. şayet bunları muntazaman yapıyorsan servis suç işliyor demektir.çünki her kaşe vurduğunda hasarlı parçaları tespit edip ve motosiklet sahibi'ne bildirmek zorundadır.şayet o şekilde teslim ediyor ise bayii ile temasa geçin garantiden yaptırır ve o sarvisten ödemiş olduğunuz ücreti geri alır. saygılar.

Motosikleti
    YOK
    metin usta valla ben motorumu kilometresinden önce bakıma sokarım ör:bi yağ değişimi bi buji değişimi olduğunda 200 km önce gelirim bakımları emin ol km sinden önce yaptırırım adamlar bana der hatta bu motoru satacağında haber ver diye ama iş biraz parçaya gelince böyle yaptılar bide kontrol nerde daha adam bana showroomdan çıkarttığı haliyle verdi sadece benzin koydu yağ koydu bide akü takıp gönderdi geçen günde sibopları kontrol etti başkada bişey yapmadı yani ne karbüratöre bakıldı nede başka bişey oldu benim bildiğim balans ayarı ince lemeler ve kontroller yapılır ne gezer benim bisan fabrikasıyla irtibata geçmemi sağlayacak birisi varsa söylesin bıktım bu servisin adiliğinden sinirimden şeytan diyor al bi bidon benzin yak diyor adamlar düpedüz def ediyor başından bunlara ihtarın gelme vakti geçiyor bile adamlara ben anlatmasam sorunu bilmeyecek bile gerisini siz düşünün ne ellere kaldım metin usta buralara bi servis açta kurtulalım ne olur yaw

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    bende aynı sekılde samsunda yolda kaldım manifolt değiştiğini soylediler dıyaframdada yırtık vardı yapıştırdık dedıler 95 ytl hesap cıkardılar. Teknık konular bolumune baslık actım. Ama bırde baktıkkı tokata gelınce ne manıfolt degışmemiş. diyaframda çok beterdi. işin en kotu yanı 100 110 km gecenın bır yarısı ıssız yollarda 40 50 km hızla gelmek zorunda kaldım. işte buda olayın tamamı---> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20654
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler