Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki bandit arıza

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba adana veya mersinde suzuki den anlayan adam gibi bi tamirciye ihtiyacım var arkadaşlar tavsiyesi olan varmı yarın gitmem gerek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Merhaba dostum,

Öncelikle geçmiş olsun. Kefil olamam ama eşten dostan, forumdan duyduğum bir iki usta var Adana için; İzzet 0535 727 90 44 / Murat 0535 925 40 84. Birde kefil olabileceğim Mersin için bir usta var, Kadir 0542 254 00 37 bu Kadir denen arkadaşı ben görmeyeli, konuşmayı çok oldu. Eskiden rota tamamlarken uğrar bir sorun ihtiyaç varsa orada görürdük. Yetenekli makul bir arkadaş. Şuan orada mı hala kullandığı numara bumudur emin değilim ama bir şansını denersin artık. Allah yardımcın olsun.

Saygılar.

Yıl90 teşekkür ediyorum kardeşim sabah verdiğin numaraları teker teker arayıp değerlendireceğim. Nerde yaşıyorsun ben tarsustayım yakınmıyız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Estağfurullah, rica ederim dostum. Umarım fazla sorun yaşamadan içine sinecek şekilde sorununu halledersin. Ben İstanbullu da yaşıyorum, yakın desem yakın değil ama dünya çok büyükte denemez. Bir dönem Karaman tarafından bulunmuştum 2011 seneleri gibi, o dönemde Karaman Antep / Karaman Hatay yapıyordum. Kadir denen usta arkadaşı o dönemden tanır güvenir severim. Yinede dediğim gibi üzeriden çok zaman geçtiği için kesin bir şey söylemem mümkün değil. Duruyorsa o iyi yetenekli bir usta branşı japon motosikletleri. Diğer iki usta ise kulaktan duyma bilgi, bir ara sor diye yazdım belki onlarda iyi yetenekli insanlardır. Tekrar, Allah yardımcın olsun diyorum. Hayırlı akşamlar.
    sailor33 bunu beğendi.

Tekrar sağol zahmet edip yazdığın için. İyi akşamlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Estağfurullah, zahmet ne demek. Yakınlarda olsam daha çok yardımcı olmak isterdim ama elden bu kadar geliyor, kusura bakma lütfen. İyi akşamlar.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Geçmiş olsun hemsehrim. Adana desen yardımcı olurdum ama mersin de tanıdık usta maalesef yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hemsehrim. Adana desen yardımcı olurdum ama mersin de tanıdık usta maalesef yok
    Dostum, selâm

Arkadaş Adana içinde usta arıyor, Mersin'i Adana'da bulamazsa diye alternatif olması amacı ile yazmış sanırım. Şuan çıkmış forumdan ama sen yinede istersen özelden istersen buradan yaz iletişim bilgilerini. Sabah girince görüp arar, ulaşır sana yardımcı olmuş olursun. Boşuna tanımadık ellere gidip parçalanmasın, güvendiğin güncel bir ustan varsa halihazır da ilet arkadaşa sorunu çözülmüş olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)