Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet kaplamacı önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Herkese merhaba, NS 200 Euro4 Kullanıcısıyım İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum aşağıda fotoğrafta belirttiğim yerlerde çizikler mevcut ve bu durum canımı çok sıkıyor arkadaşlar. Aynı renk'e kaplatmak istiyorum sağ ve sol olarak belirttiğim bölgeyi. Tavsiye edeceğiniz kaplamacı varmı ve aynı renk'e kaplatabilirler mi ? Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendiniz neden kaplamıyorsunuz ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Merhaba, kaplatmam için malzemeyi nereden bulacağımı bilemiyorum aynı rengi bulacağım bir tedarikçi önerisinede açığım kendim kaplayabilirim.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    3d karbon folyolar var gayet güzel duruyor. düz parça olduğu için kendin kaplayabilirsin. ama aynı renk bulamazsın

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Malesef orjinal rengini kaplatmak istiyorum. Renk skalası zengin bir firma varsa paylaşırsanız sevinirim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.google.com/maps/dir/Orta...8!2d40.9953376

Firma ile alakam yok, google aramasında ilk sırada çıkıyor. Kendileri kaplamak için uğraşmasalar bile en azından bir kaç metre temin edip kendin kaplayabilirsin.
    Motorunun renk kodu da lazım olabilir, onu öğrenip öyle gitmen daha faydalı olabilir.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Seffaf kaplama da tercih edebilirsin, muhtelif satış platformlarından "oracal 270 şeffaf seri" şeklinde aratabilirsiniz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Arkadaşlar bugün Maslak otosanayiye gideceğim bu konuda beklediğimi bulamadığım için orada keşife çıktığımda renk paleti zengin bir kaplamacı bulursam sizleride bilgilendiririm mutlaka cevaplarınız için teşekkür ederim.

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    bire bir aynı rengi bulmak kolay olmayabilir ama özellikle yıkamada yağmurda çamurda kolay kolay sökülmemesine dikkat et

Bende istiyorum aslında.

Fiyat ve ürün hakkında ki yorumlarını bekliyorum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Dün yoğunluktan dolayı giremedim Otosanayide 2 saat turlamadan sonra 5 firma ile görüştüm bunlar benim düşünceme göre 3 tanesi motorsiklet kaplamasına biraz soğuk bakan arkadaşlar, zahmetli olacağını düşündükleri için bazılarındada malzeme yoktu. 1 tanesinde kaplama yapan usta olmadığı için görüşemedim en son bir firma ile karşılaştım NS 200 için belirttiğim bölümleri ve arka kuyruğu kaplaması için çok ucuz bir fiyat verdi. Aynı zamanda motorun gri kısımlarında orjinal rengin bire bir aynısı kaplama kağıdınıda bulduk renk paletinden bakarak. Firmanın ismi Mega Araç kaplama, Atatürk otosanayi sitesi 2. kısım 32. sokak Şuan kendilerinde renk kodunu bulduğumuz kağıt olmadığı için kaplatamadım. Net fiyat vermememin sebebi firma sahibinden izin almadan paylaşmanın doğuru olmadığını düşündüğüm için bunuda belirtmek isterim. NS 200 motorsikleti olup benim gibi kaplatmak isteyen arkadaşlar süreci takip etsinler ben bir kaplatayım atma oluyor mu kalitesi ne derece burada paylaştıktan sonra gitmenizi öneririm. En azından işlem doğuru olmazsa birimizin canı yansın

NS 200'ün gri renklerinin kodu Oraguard '' 970 932 '' olarak geçiyor bilginize. Farklı markalarda matbaa kağıdı, baskı makinesinden dolayı belki renk kodu değişebilir ancak bu markada bire bir kod bu arkadaşlar.

Lucas bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler