Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şu kaliper yağ havası aldığım parça nereden bulunur

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba benim ki yalama oldu anahtar ile sıkılmıyor değişmesi gerek ilçemde 3 yere baktımda bulamadım greslik veriyorlar ama onlar hem kısa kalıyor hemde girişli olduğundan olmuyor yurt dışında buldum gelmesi uzun sürecek çünkü ebay da var ama paypal yasaklı uğraştırcak beni
    Havalandırma civatası olarak geçiyor serviste de yokmuş onlarda ebay ın 2.5 katı fiyat verdi ebayda 10dolar borusan 25 dolar istedi ki onlarda yurt dışından getiririz diyor stok yok

Parçanın resmi bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    nerde ikamet ettiğini bilmiyorum ama büyük şehirlerden birinde isen sanayi sitelerinde rekor ve fren hortumu gibi işlerle uğraşan dükkanlarda bulabilirsin. oto yedek parçacılardda şansını dene ama çeşitlilik olarak dediğim gibi rekor, hortum işleri yapanlarda şansın daha yüksek. 5-10 tl falan fiyatları var.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    elimde kullanmadığım bir kaliper var hava vidası aynı mı acaba ?

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde ikamet ettiğini bilmiyorum ama büyük şehirlerden birinde isen sanayi sitelerinde rekor ve fren hortumu gibi işlerle uğraşan dükkanlarda bulabilirsin. oto yedek parçacılardda şansını dene ama çeşitlilik olarak dediğim gibi rekor, hortum işleri yapanlarda şansın daha yüksek. 5-10 tl falan fiyatları var.
    Ben burada baktım onlarınki girişli benimki çıkışlı içi bilyalı ama bulamadık bulduklarımız yuvaya oluyor ama kısa kalıyor
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimde kullanmadığım bir kaliper var hava vidası aynı mı acaba ?
    Hocam söküp bi fotoğraf ata bilir misiniz acaba ölçü vs alalım o halde benimkini söksem tekrar takamam çünkü zor idarelik takdıkda

Kalitesiz anahtar mi kullandin?
    Bu tarz hayati islemler icin izeltas kullan. Ayni olay basima geldi oradan biliyorum..

Alıntı Dağcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalitesiz anahtar mi kullandin?
    Bu tarz hayati islemler icin izeltas kullan. Ayni olay basima geldi oradan biliyorum..
    Maalesef evet normalde izeltaş yuvarlak (yıldız) anahtar kullanır idim ama o büyük diye motordaki anahtar poşetimde yoktu küçük 11 i kullanmıştım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)