Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Konjektör soket renk farkliligi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar merhaba.mondial xtreme max 200 sahibiyim.konjektorum yandigi icin bugun yenisini alip takayim dedim.eve gelince eski konjektor soketi ile yenisindeki kablolarin renkleri birbirini tutmadigini gördüm.hem konjektorün kendisinden cikan hemde soketteki kablolar birbirini tutmuyor.yeni konjektoru yakmak istemiyorum.yardimci olabilir misiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-25
    aşağıdaki açıklamaya göre AC girişleri ile DC çıkışlarının yerleri farklı. ürünü değiştir

Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağıdaki açıklamaya göre AC girişleri ile DC çıkışlarının yerleri farklı. ürünü değiştir

https://i.ebayimg.com/images/g/VSEAA...~H/s-l1600.jpg
    Merhabalar,
    Benim scooterda bu regulatör mevcut: Ordaki siyah kablo (key switch) kontağa gidiyor anladığım kadarıyla. Fakat regulatörden kontağa neden gidiyor, ne işe yarıyor, bilen arkadaşlar var mı?

Motosikleti
    yamaha mt-25
    4 pinli konjektörler sürekli aküye bağlı olduklarından kontak kapalıyken regülatör devrede bir miktar sızıntı olur.
    5 pinli konjektörlerde sızıntıyı önlemek için siyah kablo anahtarlamaya bağlanır.

kaynak

Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 pinli konjektörler sürekli aküye bağlı olduklarından kontak kapalıyken regülatör devrede bir miktar sızıntı olur.
    5 pinli konjektörlerde sızıntıyı önlemek için siyah kablo anahtarlamaya bağlanır.

https://4.bp.blogspot.com/-vmYlXBxXY...chematic+2.jpg

kaynak
    Teşekkür ederim, sağ olun.

Cevap yazan herkese tesekkürler.konjektor sorunum cozuldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)