Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks titanium 220 motordan gelen ses.

Motovento
    REKLAM ALANI

https://youtu.be/LKUmxjg4lO8
    Bu ses 400km den beri var şuanda 1400km ve motor ısınınca bu ses dahada şiddetleniyor. Servis 7000 km de bakarız deyip başından savıyordu. Bende rks nin sitesinden bana yakın başka Bi servis buldum ve gittim. Adamlar motoru görür görmez biz rks ye bakmıyoruz dedi, üstlerinde rks tişörtü var ve içeride rks ve Küba motor var. Dedim usta durum bu kadarmı kötü. Adamlar direk motoru aldığım yerin rks servisine yönlendirdi gene başa döndük. Neyse gittim adam motora bu şekilde bin motor patlasın, çatlasın garantiden yeni alttakım yada motor isteriz deyip başından yollamaya çalıştılar, 1 saat bekledim baktım ilgilenen yok, motor kalsın istemiyorum ben gidiyorum dedim. Tamam sen git 1 saat sonra gel bakalım dediler.1 saat sonra geri gelince motor sıcak yarın sabah gel deyip gene yollamaya çalıştılar. Peki dedim yarın geleyimde bu ses neyin nesi diye sordum EKSANTİRİK falan bişiler dedi, motoru sökecekmiş. Bu iş nereye varacak arkadaşlar. Bi şu motordan yüzüm gülmedi gitti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Kardeşim RKS servisleri ile bende sıkıntı yaşıyorum. Adam gibi ilgilenen bir servis henüz bulamadım Allah yardımcımız olsun

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Rks ye git şikayet et. Ses subaptan geliyor. Subaplar boşluk yapmış. Motor soğukken ses gelmez ama ısınınca şıkı şıkı ses yapar. Motor soğukken subap ayarı yapılacak. Kesinlikle blok sıcakken ayar yaptırma

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    sübap ayarı yapılacak. başka bişeyi yok. çok acil değil. hatta yaz günü iyi olur biraz şıkırdayan sübap.

Forum kirliliği olmaması için yeni konu açmadım. Karbiratör arızalı diye resimde gördüğünüz parçayı fabrikadan bu geldi diye taktılar. Bu parça sıfır ve orijinal mi?
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)