Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Snapjack V2 - Kime getirtebilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Arkadaşlar merhaba,

Snapjack V2 satın almak istiyorum, Türkiye'de bu ürünü kime getirttirebilirim bir fikri olan var mıdır acep?

Lütfen tahta vs. önermeyiniz; tahta ile de olur biliyorum ama ciks olduğum için bu ürünü alıp kullanmak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Çok karmaşık birşeye benzemiyor Türkiye içinde bu tarz şeylerin imalatini yapan bir şirket yapar mı acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Aslında kendiniz bile buna benzer birşey yapabilirsiniz profil demirden

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Evet yapılabilir zor bir şey değil ancak gerekli alet edevat ve motivasyona sahip biri için mümkün...

Ali'de çakması var mıdır acaba, bir bakayım. Fiyatı pahalıca aslında. (Ama orta sehpası olmayan motorlar ve yaz turları için çok kullanışlı...)

MuttFTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Bunu ben üretmeyi düşündüm bir ara çünkü çakmasını da bulamadım ve çok kolay. İki tane U profil demirden kolayca yapılabilir. Sonra motoru sattığım için vazgeçtim.

Yalnız bu marka bana daha az kullanışlı geldi. Bunun başka bir versiyonunda arka maşadan değil, direk olarak arka tekerlek somunundan kaldırmak için üretmişleri. Bu üründeki siyah tutacak yerine V kesimli bir üst kısım düşünün. Maşa şekilli şüküllü olursa bu versiyon kayabilir gibi geldi bana.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Doğrudur, o diğer versiyon tek taraflı maşalar için. Çift taraflı maşalar için çalışmaz. Çift taraflı kutu profil maşalarda bu ürün sorun çıkarmaz, benimki öyle...

Yok mı bir el atacak? Kural [ Z ]?

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Abi geçenlerde sahibinden'de yerlisini gördüm diye haırlıyorum. Bana biraz müsaade edersen belki yine bulabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Buyur abi:
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...93883955/detay
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi geçenlerde sahibinden'de yerlisini gördüm diye haırlıyorum. Bana biraz müsaade edersen belki yine bulabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Buyur abi:
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...93883955/detay
    Adam 10 tane fotoğraf koymuş. Birinde bile kaldırılmış motor yok. Alet nasıl çalışıyor, nasıl kullanılıyor belli değil. Bir de 220 TL istiyor.
    Sonra millet bunlarla uğraşmak yerine yurt dışından sipariş verince ek vergi getiriyorlar

Motosikleti
    Lifan KP150
    6. ve 7. fotoğraftakiler kaldırılmış sayılmaz mı? Ayrıca satıcıdan bir video veya fotoğraf istemek yurtdışından ürün getirmrkten daha az uğraştırıcı olsa gerek.
    Bu da yerli başka bir ürünün video linki (yorumlarda fiyat ve nereden temin edileceğinden bahsedilmiş):
    https://youtu.be/u6j-Q3ZjtY4

Videodaki ürünün sitesi:https://www.motokriko.com/
    Cyan ve pea bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    @emenyasin eyvallah inceleyeceğim. Annem Atina'da oradan bulma ihtimali var olmadı bunlar da iş görür gibi. Yerlisi yarı fiyata gelir iş görürse. Teşekkürler.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Sanırım bu ilk attığım faha pahalı olan ürünün kullanım video bağlantısı:
    https://youtu.be/MzUearPAklk

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

@Cyan hocam ilk diğerinin 2 katından pahalı ama kullanımı daha rahat gibi. Ama 2.si de bayağı uygun. 100 tl çok iyi fiyat.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motokriko'yu beğendim, olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu ilk attığım faha pahalı olan ürünün kullanım video bağlantısı:
    https://youtu.be/MzUearPAklk

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

@Cyan hocam ilk diğerinin 2 katından pahalı ama kullanımı daha rahat gibi. Ama 2.si de bayağı uygun. 100 tl çok iyi fiyat.
    Evet pahalı olan Bikelift oldukça iyi görünüyor, daha hassas yükseklik ayarı yapılabilir, ancak boyutu diğerinden anlamlı ölçüde büyük. Ben daha kompakt ve ucuz olduğu için Bikelift'i beğenmiş olsam dahi Motokriko'yu alacağım herhalde. İşimi gayet iyi görür.

Çok işe yaradı paylaşımın teşekkürler.
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Çok işe yaradı paylaşımın teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim abi. Sen bu konuyu açmasan(ve @pea arkadaşımız video olmamasından bahsetmese) ben sadece pahalı olanı biliyordum. Motokriko'yu ben de bugün öğrendim , video ararken. Hatta motosikletimde orta sehpa olmasına rağmen ben bile alsam mı diye düşünüyorum. Çünkü maalesef zayıf ve güçsüz olmam, motosikletiminde ağır olması sebebiyle orta sehpaya kendi başıma alamıyorum
    pea bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    50 TL.ye oto krikosu alsak da sanırım iş görür.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Görür tabi, ama benim için kompakt, hafif ve güvenilir olması önemli. Oto kriko ilk iki şartı sağlamıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Motokriko'yu yarın sipariş ediyorum, gelip kullandığımda buraya izlenimlerimi yazarım.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Çok iyi olur. Özellikle kullanımı gerçekten o kadar kolay mı? Kırduktan sonra eski haline getirmesi zor mu faln yazarsanız güzel olur.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Gerek yok ..Türk malı var.https://www.motokriko.com/
    Ben kullaniyorum

Motosikleti
    yamaha mt-25
    buda kendin yap'lardan güzel örnek

pea, gurcanozturk, banno1957 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    KTM Duke 390

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Evet arkadaşlar ürün (Motokriko) bugün elime ulaştı. Aynen fotoğraf ve videolarındaki gibi görünen ve kolayca kullanılan sağlam bir ürün. Denedim, kendi Honda CB500F'imle bir zorluk veya olumsuzluk yaşamadım. İşini gayet güzel yapıyor. Herkese uymayabilir ancak bence fiyatını kuruşuna kadar hak eden bir ürün. Herkese tavsiye ederim...

Dikkatimi ürüne çeken veya kullanıp memnuniyetini bildiren arkadaşlara da tekrar teşekkürler.
    pea ve emenyasin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Abi sana da teşekkürler, çünkü konuyu açıp alıp ortadan kaybolmadın. Hazır kayboymamışken de bir soru sorayım Sökmesi de kurması kadar kolay mı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler