Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Snapjack V2 - Kime getirtebilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Evet gayet kolay sökmesi de.
    emenyasin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    CYAN arkadaşın mesajında görüp aldım bir günde elime ulaştı. motosiklete uygulama yaparkende fotoğraf çekmeye çalışacağım. şimdilik gücel bir ürüne benziyor.
    Cyan ve emenyasin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ben de Motokriko adlı ürünü satın aldım. Burada, sizlerden görür görmez siparişimi verdim ve 24 saatte elime geçti. Çantama atıp sağa sola götürebileceğim şekilde portatif ve işlevsel bir ürün. İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.
    emenyasin ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Konuyu hortlatmaya karar verdim. Bende şundan almayı planlıyorum. Kullanan var mıdır?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatmaya karar verdim. Bende şundan almayı planlıyorum. Kullanan var mıdır?

https://www.youtube.com/watch?v=MzUearPAklk
    Güzel mal. Alternatifine nazaran daha pahalı, daha ağır ve daha fazla yer kapladığı için tercih etmemiştim. Ama kesinlikle kalitesiz veya işlevsiz değil.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel mal. Alternatifine nazaran daha pahalı, daha ağır ve daha fazla yer kapladığı için tercih etmemiştim. Ama kesinlikle kalitesiz veya işlevsiz değil.
    1kg yazıyor açıklamasında. Alternatifinde kesinlikle elimi sıkıştırırım araya. Bu vidalı falan daha bir güvenli geldi gözüme.

Gerektiğinde at çantana, uzun yola çık. Çok makul geldi nedense ama genede insan bir kullanan var mı acaba die sorası geliyor

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motokriko her şeyiyle 670g. 4x5x27cm bir hacme sığıyor.

Motosikleti
    MT-07
    Bu dediğim alet bana daha güvenli gibi geldi. Birden sarsarak oturmadığı için direk yavaş yavaş müdahale edecek şekilde ve elimi kaptırmadan yapılacak birşey gibi geldi. Elemanlar motosiklet lastiğini bile sökmüşler sayesinde. Şimdi sipariş veriyorum. Şanslı isem Çarşamba yasak başlamadan bana teslim ederler de perşembe veya cuma zincir ile uğraşırım die düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha Niken
    bikelift kullanıyorum.
    uzun yola giderken topcase de taşıyorum.
    problemsiz güzel ürün
    tavsiye ederim

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı CaptainMfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bikelift kullanıyorum.
    uzun yola giderken topcase de taşıyorum.
    problemsiz güzel ürün
    tavsiye ederim
    Bende sarı olanından sipariş verdim az önce. Cidden 1kg falan mı? Sırt çantasına koysam ekstra ağırlık yapmaz ise tadından yenmez. Çünkü Haziran - Temmuz gibi korona belası biterse bir memlekete basıp, 1-2 gece kalıp geri döneceğim. Yolda en az 2 defa zinciri yağlamak icap edeceği için benim için çok önemli bir alet.

Motosikleti
    Yamaha Niken
    Bende sarı olanından sipariş verdim az önce. Cidden 1kg falan mı? Sırt çantasına koysam ekstra ağırlık yapmaz ise tadından yenmez. Çünkü Haziran - Temmuz gibi korona belası biterse bir memlekete basıp, 1-2 gece kalıp geri döneceğim. Yolda en az 2 defa zinciri yağlamak icap edeceği için benim için çok önemli bir alet.
    tartmadım açıkçası. ama rahatsız edici bir ağırlık yok
    güzel bir kılıf ile beraber geliyor. çantada rahatlıkla taşınabilir.

Motosikleti
    MT-07
    Yarın yasak başlamadan elime geçerse hemen bir deneyeceğim. Hem ufaktan motorla uğraşırım haftasonu hemde aleti test etmiş olurum.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

[IMG][/IMG]

Bugün geldi ve böyle birşey. Yarın kısmetse deneyerek buradan yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Bikelift'i tercih ettim. Yorumlarımı anlatacağım

Motosikleti
    yamaha mt-25
    gecen sene söyle bir resim görmüştüm. basit malzemelerden yapılmış kullanışlı gibi duruyor.

Motosikleti
    MT-07
    Aynen kullanışlı gibi ama maşadan direk kaldırmak ile vidadan kaldırmak arasında fark var. Maşa kaldırır ama vida problem. Bir kırılırsa sıkıntı çıkartması hatta sakatlık çıkartması muhtemel...

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Aynen kullanışlı gibi ama maşadan direk kaldırmak ile vidadan kaldırmak arasında fark var. Maşa kaldırır ama vida problem. Bir kırılırsa sıkıntı çıkartması hatta sakatlık çıkartması muhtemel...
    160-200 kg/mm2 tel mukavemetleri gösteren çelik halatlarda kullanılan gerdirme aparatı bu. motosiklet sehpasını kullanmak için takılan
    6-8 mm vidalardan daha kalın. 8mm vida motoru kaldırabiliyorsa buna hiçbirşey olmaz.

Motosikleti
    MT-07
    O zaman çok daha ucuza çok daha güzeli diyebiliriz. Ben elimdeki aletten görünüşte memnunum. Yarın motosikleti kaldırıp işlerimi yapınca daha da mutlu olurum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler