Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GİVİ B47 ÇANTA ANAHTARI KAYIP!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar öncelikle givi b47 çantamın yedek anahtarı yok ve dün de kaybettim çantanın içinde değerli birşeyim yok ama çanta değerli ve bende ne sökebiliyorum ne açabiliyorum göbek değiştirmek de maliyetli olduğu için yanaşamıyorum yok mu alternatif bir yöntem yardımcı olacak help mee!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alternatif yöntem varsada lütfen bu tarz herkese açık internet ortamında paylaşmayın. Varsa çözümü özel mesajdan birbirinizle iletişime geçiniz. Hırsızlara fırsat vermek istemeyiz

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı yagizsencer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alternatif yöntem varsada lütfen bu tarz herkese açık internet ortamında paylaşmayın. Varsa çözümü özel mesajdan birbirinizle iletişime geçiniz. Hırsızlara fırsat vermek istemeyiz
    Bu işin çözümü biraz zorda burada paylaşmanın kime zararı var? Hırsız dediğin adam forumdan mı öğrenecek kilit açmayı.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Drsndgny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öncelikle givi b47 çantamın yedek anahtarı yok ve dün de kaybettim çantanın içinde değerli birşeyim yok ama çanta değerli ve bende ne sökebiliyorum ne açabiliyorum göbek değiştirmek de maliyetli olduğu için yanaşamıyorum yok mu alternatif bir yöntem yardımcı olacak help mee!!!!
    Doğru çilingire sür o anahtar ve açma konusunu halleder bi şekilde

çilingire gittim açamadı hayır içindeki mühim değil zaten sorun çantanın kendisi zarar gelmesini de istemiyorum ve komple söküp eve de kaldıramıyorum bilen biri varsa çözüm özelden yazarsa sevinirim :((

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Bende kilidi açık vaziyette anahtarsız givi çanta vardı.anahtarcıya gittim bir şekilde içine uygun bir anahtar yaptı törpü vs kullanarak işini bilen bir usta var ise 30/40 dakikada halleder. kilit mekanizmayı komple sökmüştü ama .seninki kilitli vaziyette .Çilingirler halleder bence ,usta birini bulmalısın.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Çanta kapalıysa yapabileceğiniz hiçbişey yok göbeği patlatarak değiştirmeniz işin en ucuz çözümü. Göbeği patlatırken çantanını kilit kapağına zarar vermemeye dikkat edin aksi takdirde daha masraflı bir durum ortaya çıkar.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Tornavida ile kilidi kırıp açmalı ve silindiri değiştirmelisin. Başka yolu yok. Givi silindirleri de oldukça pahalı malesef.

evet kopmle kilit mekanızması 300 tl gibi bir fıyata çıkıyor ki mecbur da vereceğm o zaman teşekkür ederim hepinize .

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Ne 300 ü yapmayin, o kadar para verilir mi, dandik 5 liralık dolap kilitlerinden bir tık sağlamdır o kadar. Bir sürü kilit açma videosu var internette, kilide zarar vermeden açabilirseniz göbeği anahtarciya götürün 10-15 liraya pimlerine göre yeni anahtar çekerler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)