Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Muayene Süresini Yasal Süresine uzatmak Için Yapilmasi Gerekenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyelr sakın para vermeyın bu iş ıcın tabı 2006 tarfık cııkıslı benım motor dolayısıyla bende sultanbey trafık tescıle gıttım bı arkında dedıgı gıbı elektronık dakdılo ıle 2006 yerıne 2009 yazıldı 40 dk bekleyıp işim bıttı para fln vermıyorsun zaten bu sonucta senın yasal hakkın.

bı ark demıs yukarda en iyisi muayene ıstasyonuna gıdıp para vermek yaw ne gerek var para vermeye cok paran varsa bılemem ona bısey demem ama para vermeden bu ısı yapmak varkenhemde zahmetsız bır sekılde.muayene ısı zahmetlı bıkere.bence hakkınızı arayın beyler!

dılekce mılekce hıc öle seylere gerek yok bence benden söylemesı

KOZMIKTOHUM merak ettım dostum muayeden kımden ve ne kadar ceza yedın?? aynı zamanda gecmıs olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Izmir KARŞIYAKA da yaptırdım bu işlemi. 2 gün kadar sürdü, ama oldu..
    Aralarında BİLEN bir personel aranmanız lazım, onu bulunca işlemi yapıyorlar, bana oyle oldu. Yada, yanınızda resmi gazete gotururseniz faydası olabilir.
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne guzel! tebrik ederim! her konuda memleketi ciflige, icinde yasayanlarida koyuna cevirmeye calisan zihniyete karsi demokratik haklarimizi yasal yoldan savunmak icin her turlu girisim ve eyleme hazirim. sanirim bu siteye giren her arkadasim da bu fikirleri paylasiyodur! hatta bence motosikletcilere yapilan haksizliklar ( kanun bazinda ) icin gerekirse tum uyeler olarak bir sekilde, bir organizasyon duzenleyip ANKARA ya surelim motorlarimizi!
    " aglamayan cocuga meme yok! "

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bu işlemler bizimki gibi köyşehirlerde daha da bi zorlukla yapılabiliyor biz kütahya mt olarak bu işle çok ugraştık 2004 te resmi gazetede yayınlanan yazının uygulaması kütahyaya 2006 nın 8 ayında anca geliyor gözünü sevdiğimin burokrasisinde ama uyraşarak hallettik bakalım aman peşini bırakmayın hakkınızı savunun.

Motosikleti
    mondial MCT250
    arkadaşlar benım motorum 2006 cıkışlı ilk sahıbide benım o aldım daha hiç muayneye götürmedim bu işlerden siz erkekler daha ii anlıyorsunuz bu konuda cok bılgisiszim lutfen yardım edın ben şimdi neyapmalıyım anadolu yakasında oturuyurum zamanıda gecti gidersem para ödicemmı ödemıcemmı anlayamadım bazı arkadaşlar ödemedim bazıları ise ödedim diyo ödicekmıyım ödemıcekmıyım lutfen yardımcı olun

guccam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200F Siyah
    Alıntı sewil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benım motorum 2006 cıkışlı ilk sahıbide benım o aldım daha hiç muayneye götürmedim bu işlerden siz erkekler daha ii anlıyorsunuz bu konuda cok bılgisiszim lutfen yardım edın ben şimdi neyapmalıyım anadolu yakasında oturuyurum zamanıda gecti gidersem para ödicemmı ödemıcemmı anlayamadım bazı arkadaşlar ödemedim bazıları ise ödedim diyo ödicekmıyım ödemıcekmıyım lutfen yardımcı olun
    Ruhsatınızda yazan VERİLDİĞİ İL/İLÇE: neresiyse,oranın Trafik Tescil Şubesine(Polislerin olduğu yer ) gidiyorsunuz..
    Ruhsatınızla birlikte olayı anlatıp,araç muayenesinin 3 yıla uzatılmasını istiyorsunuz.Sakın para ödemeyin...
    LOST

Motosikleti
    ***Hyosung GV250 Aquila***
    arkadaşlar bende bugün sultanbeyli şubesinde muayene süremi uzattırdım, şubeye girmemle çıkmam arasında geçen süre 45dk. biraz beklememe rağmen sorunsuz bir şekilde işimi hallettiler, ancak yaptıkları iş tamamen basit bi işlemden ibaret, benim muayene geçerlilik tarihi 2007 iken 2009 oldu we bunu sadece 7 rakamının üzerine 9 rakamı yapıştırarak yaptılar. Yani özetle eğer şubeye gidip işini yaptıramayan weya gitmeye wakti olmayan arkadaşlar warsa tavsiyem aynı yazı karakterinde küçük yapışkan kağıtlardan bulup gerekli yere yapıştırmaları çünkü hem bu sizin zaten yasal hakkınız hemde şubedeki dosyaya fln yenileme hakkında hiçbişey işlenmiyo

Motosikleti
    mondial MCT250

:)

Alıntı guccam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatınızda yazan VERİLDİĞİ İL/İLÇE: neresiyse,oranın Trafik Tescil Şubesine(Polislerin olduğu yer ) gidiyorsunuz..
    Ruhsatınızla birlikte olayı anlatıp,araç muayenesinin 3 yıla uzatılmasını istiyorsunuz.Sakın para ödemeyin...
    benım temmuz 2006 da yaptırmam gerekıodu yaptıramadım buna rağmenmı uzattırabilirim ? neredeyse 1 sene olacak bide motorumla gitmem şartmı evraklarla gitsem olurmu emınsın dimi bide orda bana ceza yazmasınlar para vermıcem derken 2 katı ödemımde

Motosikleti
    VFR 1200F Siyah
    benım temmuz 2006 da yaptırmam gerekıodu yaptıramadım buna rağmenmı uzattırabilirim ? neredeyse 1 sene olacak bide motorumla gitmem şartmı evraklarla gitsem olurmu emınsın dimi bide orda bana ceza yazmasınlar para vermıcem derken 2 katı ödemımde

Ruhsat ve belki bir dilekçe yazman yeterli olur..
    Merak etme ceza kesemezler,öyle bir şey söyleseler bile motorumu kullanmıyorum diyebilirsin..
    Israrcı olurlarsa hemen Show haberi ara...212 3550101
    Benden slm söylersin
    LOST

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    arkadaşlar bende ruhsatıma baktım bendede aynu durum birde 05.04.2007 tarihinde muayene bitmiş görünüyor. halbuki 2006 model tescil tarihim 05.04.2006 verildiği yer beşiktaş , tarihin geçmiş olması muayene süresini düzeltmeme engel olurmu?

Motosikleti
    VFR 1200F Siyah
    Alıntı gravis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende ruhsatıma baktım bendede aynu durum birde 05.04.2007 tarihinde muayene bitmiş görünüyor. halbuki 2006 model tescil tarihim 05.04.2006 verildiği yer beşiktaş , tarihin geçmiş olması muayene süresini düzeltmeme engel olurmu?
    Dostum,
    Sorun değil,3 seneye uzatıyorlar...
    Çırağan otelinin karşısındaki trafik tescile git.Polis memuru Hakan Bey seni yönlendirir..
    Daha nediyim...
    LOST

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650

Sevilcim 2006 trafik çıkışlı bir motor(sıfır) nasıl 2006 temmuzda muayeneye girmek zorunda oluyo anlamadım?hangi ayda aldıysan motoru seneye aynı ay aynı güne kadar hakkın var...dı.artık sıfır motor 3 sene sonra 2 senede bir...

Bu arada perşembe günü Maltepe trafik tescile gidicem.Gelmek isteyen var mı
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Motosikleti
    mondial MCT250

::(

Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevilcim 2006 trafik çıkışlı bir motor(sıfır) nasıl 2006 temmuzda muayeneye girmek zorunda oluyo anlamadım?hangi ayda aldıysan motoru seneye aynı ay aynı güne kadar hakkın var...dı.artık sıfır motor 3 sene sonra 2 senede bir...

Bu arada perşembe günü Maltepe trafik tescile gidicem.Gelmek isteyen var mı
    2005 cıkışlı sanırım ben yanlış yazmışım daha hiç muayne yaptırmadım vergisinide ödemedim belkı gelebilirim istersen msn den konuşalım özelden yazabilirsin msnnı

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    2005 cıkışlı sanırım ben yanlış yazmışım daha hiç muayne yaptırmadım vergisinide ödemedim belkı gelebilirim istersen msn den konuşalım özelden yazabilirsin msnnı
    ruhsatın nereden çıkmış senin bi baksana???
    maltepe değilse benimle gelmenin bir faydası olmaz sana.
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Arkadaşlar, meraktan soruyorum; nakil gelen bir motoru istanbulda istediğiniz şubeye giderek tescil ettirebilir misiniz ya da ikamete göre felan birşeyler mi var? Bir de her ilçenin trafik tescil bürosu var mı?

Motosikleti
    mondial MCT250

k

Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatın nereden çıkmış senin bi baksana???
    maltepe değilse benimle gelmenin bir faydası olmaz sana.
    kadıköy ama illa oraya gitmek gerekmıomuş öle dioo herkes anadolu yakası herhangi biyerde oluomuş

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    benim bildiğim kadarıyla plakadaki harflere göre ilçelere veriliyo diye biliyorum
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kadıköy ama illa oraya gitmek gerekmıomuş öle dioo herkes anadolu yakası herhangi biyerde oluomuş
    ilkmuayene süresi dolmadan muayeneyi düzeltme yapmıyorlar,o iş için trafik tescile gitmeniz lazım ve astarı yüzünü geçer.muayene tarihi geçen veya muayene tarihi gelen arkadaşlar göztepe muayene istasyonuna gidin.orada muayene harcını ve varsa diğer borçlarınızı ödeyin muayenenizi yaptırın zaten 2 olarak yapılacak.muayeneden sonra tasdik için gittiğiniz barakadaki kişilere ufak bir hatırlatma yapmanız yeterli.eğer mırın kırın ederlerse ısrarcı olun.yapılabiliyor yaptım.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    peki abiler neden bu ruhsatı verirken bizlere muayenesini adam akıllı yazmıyorlar neden

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    üsküdar trafikten para vermeden halledebilen varmı arkadaşlar??

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler