Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hiç çalışmayan motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamun aleyküm epeydir bu siteyi takip ediyorum sayenizde motosiklet konusunda çok bilgi öğrendim o yüzden teşekkürlerimi sunuyorum konuya gelecek olursak 4 ay evvel 2018 model 0 mondial mg superboy 150 x motosiklet aldım ama el marşında sürekli sorun çıkıyordu kaç kere servise götürdüysemde aynı problem devam etti sıcak havalarda bile hep jikle ve ayak marşı ile çalıştırıyordum geçenlerde uzaktan çalıştırma sistemi ve 2 adet sis farı taktırdım ancak 1 gün sonra ne el marşıyla ne ayak marşıyla hiç bir şekilde çalışmadı çalışmayı bıraktım tepki bile vermedi.vurdurmayı denedim bana mısın demedi ışıklar ve sinyaller yannıyor korna ise çok kısık seste çalıyor aküsü mü tamamen boşaldı bilmiyorum beni yeşillendirirseniz çok mutlu olurum
    Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya akü sorunlu şarj tutmuyor ya da şarj dinamosu bozuk yeterli akım gönderip aküyü şarj edemiyor.Motosiklet çalışırken ve çalışmıyorken ayrı ayrı mutlimetre ile voltaj ölçümü yapmak lazım.

Yarın yine servise götürecem dediklerini yapmalarını söylerim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    söylemene gerek var mı yapmaları lazımdı nasıl servisler var çin malı veya sym arasında gidip geliyorum

Valla başkan motosikleti aldığım yerin servisini hiç kimse beğenmiyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)