Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr250r aksesuar tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Elime 10000 tl kadar bir para geçti. Cc yükseltmek istemediğim için 2016 cbr 250r motosikletim üzerinde harcamak istiyorum . Halihazırda grenajlarımda çatlak olduğu için sıfır grenaj alıp chrome kaplama yaptıracağım . Renk olarak silver veyahut gold düşünüyorum . Lastiklerimi de değiştirdikten sonra geriye 5000 tl gibi bir rakam kalıyor . 1000tl ye led sistemi , 500 TL’ye arka sinyali iptal edip stop lambasına entegre sistem almayı düşünüyorum . Bunlar dışında önerebileceğinşz aksesuarlar neler? Son olarak bu motosiklet Gidonun alına giden sağ ve solda olmak üzere iki adet kalın çubuk var . İsmini bir türlü bulamadım . Onları boyatmak istiyorum böyle birşey mümkün müdür ? Hayırlı akşamlar şimdiden teşekkür ederim . Ayağınız yere bassın . Teker döner $91

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok klişe olacak ama yeni başladıysanız eğitime gitmek çok daha yararlı olur
    orumcekadam bunu beğendi.

İleri sürüş eğitimi aldım fakat tabikide eğitim almaya devam edeceğim , ayırdığım miktarı sadece aksesuar üzerine kullanmak istiyorum .

Motosikleti
    MT-07
    Yanlış anlama ama boşuna masraf yapacaksın. Lastiklerini değiştirip sürmeye devam etsen, paranı saklasan ve daha sonra başka motor için basamak oluştursan? Ekipmanlarını bilmiyorum ama onları en sağlamlarından dizsen? Keyifte parada senin ama sanki biraz ekonomiyi canlandırmak için uğraşıyorsun gibime geldi. Macunla grenajlarını, üstüne güzel boya attır illa yaptıracaksan...

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama ama boşuna masraf yapacaksın. Lastiklerini değiştirip sürmeye devam etsen, paranı saklasan ve daha sonra başka motor için basamak oluştursan? Ekipmanlarını bilmiyorum ama onları en sağlamlarından dizsen? Keyifte parada senin ama sanki biraz ekonomiyi canlandırmak için uğraşıyorsun gibime geldi. Macunla grenajlarını, üstüne güzel boya attır illa yaptıracaksan...
    Boyanacak grenaja çok güzel alternatif, 0 grenajı harcamana gerek yok bence de. Boyatırsan o motosikleti satman da zorlaşır.

Hrc lastiklerimi henüz değiştirmediğim için mecburiyetten değiştireceğim . 8000km oldu. Grenajlardaki çatlağı macunla kapatabilirler mi bilmiyorum fakat soracağım. Boya düşünmüyorum kaplama daha güzel renkler ile daha hoş geliyor gözüme . Yorumlarınız için teşekkür ederim fakat piyasa ile herhangi bir bağlantım yok. Ekipman olarak icon airmada bioskull kask ve Alpinestars
    Tulum kullanıyorum . Genelde altını giymememe karşın dizliğimi pek çıkardığım söylenemez. Eldiven motorla beraber hediye vermişlerdi revitin çok kaliteli bir eldiven değiştirmeye ihtiyacım şimdilik yok.

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    2019 250rr alırsın hem cc yükseltmeden ufak bir güç artışı hem de görünüş olarak daha agresif motorun olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)