Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet galiba kilitlendi

Motovento
    REKLAM ALANI

yaklaşık 70 ile giderken motorsiklet stop etti ve bir dahada çalışmadı ayak marşı yerinden oynamıyor marş tık deyip kalıyor
    arka teker viteste iken hareket etmiyor motorsiklet vurdurulmuyor motorumun yağı bugün değişirildi yağ motul 5100 10-40 4t yağ
    motorsikletim motoran mt 150 herhangi yağ kaçırma falan olmadı sizce sorun ne olabilir
    en yakın tamirci 15 km uzakta oraya kadar elimle sürerek götürmek zorundayım eğer kendi başıma yapabileceğim ber olay var ise
    tecrübelerinizden yararlanmak isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun ,
    yatak sarmış olabilir imkan var ise güvenli bir yere koy sabah ilgilen.

motor daha yeni yapıldı 500 km olmuş idi rodaji bugün bitti daha ortalama ne kadar masraf çıkar abama

Motosikleti
    honda cb500f
    Garantisi yok mu bunun. Bence odeme bisey cebinden. Ne tutar diye gidersen eline bi fatura tuttururlar. Garantiden yapsinlar sifir makina sonucta

motorsiklet eski 14000 km de motoru yeni rektefe edildi 1. sahibindede kilitlenmişti motor yaptırıp bana sattı motor komple yapılmıştı

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Motorla daha önceden oynanmış mı ? Ondan düzen tutmayıp yine kilitlenmiş olabilir. Geçen sene 200lük silindir takımını 350 tlye taktırmıştım.

1. sahibi piston gömlek falan değişirmiş krank falan kırılmış yaptırmıştı yapılmış hali ile aldım motoru 500 km sonra kilitlendi

Motosikleti
    xv250
    hangi marka model ?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı maynipoh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsiklet eski 14000 km de motoru yeni rektefe edildi 1. sahibindede kilitlenmişti motor yaptırıp bana sattı motor komple yapılmıştı
    komple yapılmamış anlaşılan motor ele gelmiş geçmiş olsun.

faydasız yorum atmaktansa hiç yorum atmamak daha iyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

motoru marş motoru kilitlemiş marş motorunun dişlilerini söktüm vurdurarak çalıştırdım bilen bir ustaya gösterip anormalliği öğreneceğim sorunumu okuyup da cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

[/COLOR] bilen bir ustaya gösterip anormalliği öğreneceğim sorunumu okuyup da cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler[/QUOTE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)