Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trakya'da jant akordu ve balans ayarı yapacak usta arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,
    Trakya bölgesinde, jant akordu ve lastik balans ayarı yapabilen, işinin ehli usta arıyorum. Lastiği de kendisinin söküp takması lazım. Keşan'a ne kadar yakın olursa o kadar iyi, ama mesafe çok da önemli değil.
    Ayrıca bir karbüratör ustasına da ihtiyacım var ama ayrı başlık mı açmalıyım bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Bulursan banada söyle hocam bende Tekirdağ dayım buralarda bulamadım

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Jant akordunu bisiklet tamircilerine rica minnet yaptırırsiniz.Yapmak isterlerse yaparlar..
    ilkerabi bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Adanada iken bir usta görmüştüm.Jantı önüne aldı tek tek tüm telleri sayısına göre elinde bir alet ile çevirip durdu.Nasıl yapıyorsun bunu dedim.Belli sayısı varmı yoksa göz kararımı çeviriyorsun dedim.Birşeyler söyledi ama pekde anlamadım.Yamuk jant 1 saat içinde kalem gibi oldu.1 saat imrenerek izledim.Zanaat böyle birşey olsa gerek.

Gençlerden ziyade tecrübeli bisiklet tamircileri bu işten anlıyor.Çevrenizde varsa öncelikle bisiklet tamircilerine bakın derim.

O zaman bisiklet tamircilerini bir dolaşayım. Lastikleri değiştirirken jant akordu ve balans ayarı birlikte ve aynı yerde yapılsın istiyordum ama galiba mümkün olmayacak.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Bende Enezliyim yazları kullandığım motoru tamire İpsalaya götürüyordum işçiliğini beğendiğim için sizede tavsiye ederim Esetçe köyünde seyfo usta araştırırsanız yönlendirirler ulaşım keşandan yakın fazla sürmez

Benim ustam da Esetçe'de, adı Aytek. Esetçe'de ya da İpsala'da jant akordu ve balans ayarı yapan kimse olsaydı sanırım bana söylerdi. Bu vesileyle belirteyim, Keşan'da bir lastikçi motosiklet lastiklerine balans ayarı yapmaya başladı.

NeXuSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ironmax - Honda İntegra - Xmax 250
    çorluda süral bisiklet var. profosyonel bisikletçi arkadaşlarım bisiklet jant akordunu onlara yaptırıyor. aynı makine sonuçta.
    telefonla bilgi alabilirsiniz motosiklet jantı yapıp yapmadıkları konusunda.
    DusenAdam bunu beğendi.

Teşekkürler @NeXuSs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)