Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum çalışmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar yaklasık 10 gündür bu sorunu çözmek için uğraşıyorum motorum çalışmıyor sym joyride 200i evo marka 2014 model enjeksiyonlu motora sahibim motorum mars basiyo ancak çalışmıyor bir kaç teste tabi tuttum akümü test ettirdim değerleri normal stator ve konjektor sıfır yeniledim orjinal parca ile akümüde yeni değiştirdim motosiklet dün çalışıyordu ara ara çalışmamazık yapıyordu tabi motorun içini açıp buji yi ve piposunu kontrol ettim marsa basınca Elektirik geliyor ateşleme yapıyor ancak motoru çalıştirmiyor.Enjektör u söküp denediğimde pat diye ses de veriyor benzin pompasi dizzz diye verdiği oses geliyor ancak motoru bi türlü calistiramiorum
    Bu sorun bende yaklaşık 10 gün önce başladı Ayaklikta bulunan sensor kabloları kesilmişti eski sahibi kesip birbirine bağlamıştı biz onu tekrardan musire bagladiktan sonra bu sorun ortaya çıktı kime hangi tamirci gitsem ona söyledim ondan değildir dedi başka konular üzerinde yorumlar yaptı sizce bnm sorunum ne olabilir
    Bugün tekrardan motoru söküp kontrol edeceğim sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum teşekkür ederim şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Peugeot 103
    Müşürden dolayı olduğuna eminim hem sizde farkındasınız kabloları bağladıktan sonra olduğuna. Yeni bir müşür alın, kabloları bağlayın deneyin. İlk müşürün düğmesine basmadan marş yapın, çalışmazsa müşürün düğmesine basarak deneyin yine olmazsa işler kötü.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler