Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Gümrükten alınan 2000 model Zx-9r

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2000 Model ZX-9R
    Yetkili servis fiyat ve liste verse birde motorun durumuna baksa bana yeter. İzleyeceğim yol ancak o zaman net olarak belli olacak.

Tamirci buldum bulmasına da sağolsun 20 gün sonra grenajları söküp göz ucuyla bakabildi. 1 yılda orda yatsa boş. fiyat ve liste işi belli olursa toplayabilirim.

Parça parça satmak iyi güzel de elimdeki parçaların durumunu bilmiyorum.
    Krankın durumunu bilmeden nasıl satacağım, belki ölüdür belki de fabrikadan çıktığı gibidir. O iş yaş görünüyor.. Tümünü alacak kişi çıkarsa veririm.

Partzilla çok gereksiz pahalı bir site. Daha önceden de incelemiştim, şimdi tekrar baktım da tüm parçaları oradan istetmek enayilik olur.
    170 liraya satılan aküyü 115 dolara satıyor adamlar. aynı şey far grubu içinde geçerli 100 dolara sıfır takım nette var, adamlar 200 küsür dolara satıyorlar.. Çok spesifik bir parça olur dışarıda bulunmaz ancak o zaman o siteye bakılabilir. Aksi durumlar için gereksiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Var mı bi gelişme merak ettim. ☺

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    tek çare şu yabancıların gelip yıkık arabaları canlandırdığı tv programı vardı öyle bir talih kuşu konarsa ancak o şekilde bu motor kurtulur. onun dışında maddi manevi perişan olursun. bir de motor kawasaki her parçası pahalı. Tavsiyem internete koy bir yıl beklesin. Baktın satılmıyo hurdacıya ver gitsin. gördükçe moralin bozulacaktır. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    2000 Model ZX-9R
    iş çıkışı şirinevlerde, ustanın yanına gittim. Motorun bakımını yapıp marşa basmayı deneyecek, tabi marş dinamosunu bulup taktıktan sonra..
    Çalışırsa debriyajı vs toplayacağız. Çalışmazsa da yine bakacağız.

Bu haliyle alıcı çıkarsa motoru verebilirim. Çıkmazsada hurdacıya vermem eve getirip balkonda parça parça söküp uğraşırım. Nasıl olsa giden param geri gelmeyecek. Moral bozukluğum geçti, İyisiyle de kötüsüyle de motor benim. Üzülmeye değmez
    kulspruta bunu beğendi.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence yavaştan motorun yürürü için ne gerekiyorsa yurtdışından ikinci el parça bakmaya başlayın. Yavaşta olsa maddi durumunuz el verdikçe motoru orjinal haline getirebilirsiniz. Sadece sabır ve zaman gerekiyor. Zira bende'de SRAD var. Yavaştan toparlıyorum aleti orjinal fabrika çıkışı haline getirmek için.
    devindeger bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Hurdaya ver diyen adam var bu neyin kafası? Adam para vermiş almış salonunda sus yapar yinede vermez hurdaya. Haset mi besliyorsunuz içinizde anlamadım. Daha motorun marşına basılmamış bir çalışsın hele her şey olur. Önemli olan harcadığınız ve harcayacağınız para size geri gelmeyecek. İllaki yürür zaman ve para işi kolay gelsin.
    devindeger bunu beğendi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Yürür yürür gider abi zamanla. Sen bu işe baş koymuşsun. ZX9r olarak yürümese bile bi şekilde yürür.
    devindeger bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 Model ZX-9R
    Motorumu bu haliyle satılığa çıkardım, ilgilenen olursa iletişime geçebiliriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1518546/detay/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    eskiye rağbet olsa bit pazarına bereet yağarmış ağam

ben biliyorum bu işler böyle sıfır kymco aldım bir yamaha bir honda değil ama sıfır satarken değeri var bende 4-5 yaşında 250cc alabilirsin götü patlak başı patlak uğraşlamam 6000 km ye geldim kusursuz sorunsuz

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler