Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar cbr 650 f

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar foruma Yen’i üye oldum bir hafta önce aldığım cbr 650 f 2017 motorumun önden kazası vardı disk yamulmuştu maslakta kedi Mustafa dedikleri ustaya aldığım arkadaş tamiratını yaptırdım sürüşte falan bir sıkıntı Yok ama fakat yavaş hızda sağa ve sola donuşlerde motorun ön takımı gibi hissettiriyor bir ses tak tak diye Çan’ımı sıkmaya başladı biraz araştırdım direksiyon burcundan olabileceği ile ilgili konular var sizlerinde tecrübesinden faydalanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Kimsenin konu ile ilgili bi tecrübesi Yok heralde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    dostum burda oyle adamlar var ki senin o altindaki motoru gozlerini arabada birakip, dukkaninda parcalar geri toplar.

ama iste senin ne sordugun, neyi sordugun, nasil sordugun cok onemli.

sanirim kimse, benim gibi bu yazdigindan hic bir sey anlamamis ki, bir sey yazilmamis.

mesela yamuk olan bir disk, dusuk hizda cat cat ses yapiyorsa, 100 km hizda o on takimi paramparca eder.

donerken cat cat eden disk olmaz, diskin donme ile hic bir alakasi yoktur. sabit birşey o.

sen olmadi bir video at bakalim.

kolay gelsin.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    yamulan diski nası tamir ettirdiniz?
    yenisini almak gerekir diye biliyorum.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Diski mi tamir ettiler yoksa diski değiştirip motoru mu tamir ettiler? Değişen parçalar nelerdi, bunları yazarsan daha net cevaplar gelir.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Çatallarda yamukluk vardır diye düşünüyorum.Ayrıca servise niye gitmediniz 2017 motor için?

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Haktanimu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar foruma Yen’i üye oldum bir hafta önce aldığım cbr 650 f 2017 motorumun önden kazası vardı disk yamulmuştu maslakta kedi Mustafa dedikleri ustaya aldığım arkadaş tamiratını yaptırdım sürüşte falan bir sıkıntı Yok ama fakat yavaş hızda sağa ve sola donuşlerde motorun ön takımı gibi hissettiriyor bir ses tak tak diye Çan’ımı sıkmaya başladı biraz araştırdım direksiyon burcundan olabileceği ile ilgili konular var sizlerinde tecrübesinden faydalanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Kimsenin konu ile ilgili bi tecrübesi Yok heralde
    Evet yazdıkların çok anlaşılır, sorun buradaki insanların konu hakkında tecrübesi olmaması.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)