Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xmax rölanti dengesizliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Yamaha xmax 250 abs 25000 km / yağ değişimi yapıldı daha sonra rölanti dengezisliği başladı ardından kalkışlarda aşırı titreme başladı , rölanti dengesizliği için bir ustaya gösterdim "bişi olmaz böyle devam et sana zararı yok dedi " rölanti dengesizliğinin ne zararı var böyle kalsa ne olur , teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Harhariyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha xmax 250 abs 25000 km / yağ değişimi yapıldı daha sonra rölanti dengezisliği başladı ardından kalkışlarda aşırı titreme başladı , rölanti dengesizliği için bir ustaya gösterdim "bişi olmaz böyle devam et sana zararı yok dedi " rölanti dengesizliğinin ne zararı var böyle kalsa ne olur , teşekkürler
    buji değiştirdiniz mi?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yokuş yukarı zorlanma var mı ? Kırmızı ışıkta dururken titreme ?
    Alıntı Harhariyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buji değişmediler ama bujiden değil dediler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

yokuş çıkıcak yer yok olduğum yerlerde kırmızı ışıklarda dururken titreme yok , ama kalkışlarda daha öncekinden farklı bir titreme başladı , teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Senkron ayarı yapıldı mı?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Titreme varyatör, debriyaj, kayış. Bunlardan yapar bunları gösterin. Rölanti dengesizliği için de bujiyi bir değiştirin.

senkron ayarı yapılmadı , gösterdiğim usta bujiden değil demişti , ustaya göre bişi olmaz böyle binebilirsin demişti ama bana pek rahatlatıcı bi cevap gibi gelmedi ,rölanti dengesizliği nelere yol açar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

yakın zamanda yağ değişimi olmuştu ,titreme ve rölanti sorunu bundan hemen sonra başladı alakası varmıdır acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)