Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bisan 125 pasific maksimum hız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BURT_MUNRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan 125 cc
    arkadaslar ben bisan 125 cc scooterla maksimum duz yolda 8o km hıza ulasıyorum.
    normalı bumudur?
    en azında 10 yada 20 km lık bı performans artısı nasıl saglayabılırım yoksa motorun cıkabılecegı hız sadece bumu?
    bu motoru kullanan arkadasların maksımum hızı nedır?

adamakıllı ve bos cevap yazmayan herkese şimdiden çok teşekkurler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    arkadaş benimde aynı motorum var ve inanki iki kişiyle 95 yaptım ama ilerisini bilemem tavsiyem o motorla iki kişi daha rahat seyahat ediyosun çünkü amortisörler sanki pamuk oluyor otobüs gibi gidiyorsun son hız 100 daha ilerisi yok ayrıca rodajı çok iyi yap yağı kilometresinden önce değiştir daha iyi olur bujiyi sık değişirmen hıza ve çekişe katkı sağlar mesela iki yağ değişiminde bir buji değiştir

Motosikleti
    Lifan 125 cc
    rodaj dönemı bıttı motor su anda 4000 km de ıkı kere yag 2 kere bujı degıstırdım ama hala maksımum hız 80..

bu tip motorlarda yol çok az bile rampa olsa hızı çok etkiliyor. az iniş aşağı olduğunda belki 90-100 i görür.benim mondial 100kh 1.viteste 35, 2.viteste, 65, 3.viteste 80, 4. viteste de düz yolda 2 kişi ile 90 yapıyor.8 tek kişi deneme fırsatım olmadı maksimum hızı) yol az rampa olsa 80-85 geçmiyo. yine 2 kişi ile az iniş aşağı olduğunda 100 görüyor.

arkadaşlarımında var.(benimkinden) tek kişi düz yolda 110, biraz iniş aşağı 120 yapıyormuş.

bisancı arkadaşın ki daha hızlı güdüyormuş o rodaj süresini iyi yapmış olmalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    bak ılk once genıs caplı bosch bujı al ama capı genıs olsun sonra servıse hava fıltresınden bıraz daha hava gırmesı ıcın bı ayar yapın km en 10-20 km artar
    bıde 97 oktan benzın koy

devil sana katılıyorum.

Motosikleti
    Lifan 125 cc
    Arkadaslar motora sübap ayarı yaptırsam bı faydası olurmu 10-20 km lık bı hızlanma ıcın.
    aksam ustu servıse gıttım servıs 40 ytl ye olur .dedı ayrıca motorun hızlanıcagından bahsettı acaba servıs ne kadar haklı?
    sırf para kazanmak ıcınmı yapıyor yoksa gercekten sübap ayarı performansımı etkılermı?

kardeş bende pasific 150 var onunla 700 km de 110 bastım şimdi motor 1040 km de motor 100 yapıyor bu motorun bakımına bakar bide senin gaz ayarın belki fazla sıkılmıştır ona dikkat et km nekadar yakıyor

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    devilin deiği gibi birazcık hava filtresiyle oyna, oktanı yüksek yakıt al, ve sağlam bir buji at hızında kesinlikle oynama olacaktır..
    CBR 600F Honda,

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    sen ona bir sibop,karbüratör ayarı yaptır birde hava filitresine temizlettir.walla bende ramzey cup100 var 100 rahat buluyor.....

pegasus1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 2004 sport
    arkadasim senin motorun aynısı arkadaşımda var rahat 120 130 yapıyo sen sübab ayarı ve hava filitresine bi bak

Motosikleti
    YOK
    vitesli iyi valla 100 lük bile 110 buluyor bence 125 terracub iyi ve scooterden vazgeçersem terra alacam sizce iyimi olur???

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR VİTESLİ MOTORUNUZ VARSA ŞANSLISINIZ BİZİM AİLENİN İSTEĞİ ÜZERİNE ALINDI SCOOTER BANA KALSA BEN 125 CC BİSAN TERRACUB ALACAKTIM BEN OLSAN MOTORUMA Bİ SİBOP KARBÜRATÖR AYARI YAPTIRIRIM ONDAN SONRA HAVA FİLTRESİ BİDE ŞANZUMANDAN ÇIKAN UFAK DİŞLİ VAR ONU BİRAZ OYNAMA YAPARAK 120 130 BİLE AZ GELİR SADECE İŞ 20 MİLYON MASRAFTA ONDAN SONRA 140 DA YAPAR 150 DE FAZLA BİR KÜLFET YOK MASRAFSIZ AH Bİ BENİ BANA BIRAKSALARDI BEN Bİ VİTESLİ ALIP ONA YAPACAĞIMI BİLİYODUM AH BABA AH
    Bisancı selam.Sen yakında kanat takıp uçacaksın abi
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    YOK
    şimdi sen bana o hızı yapamazsınmı diyosun inişte salla bakalım kaç yapacak......150 bulur be ama motoru kaldırmak mesele

dj_ozi_68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan bisiklet
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisancı selam.Sen yakında kanat takıp uçacaksın abi
    arkadaşa katılıyorum 125cc lik motoruk uçak yaptınız yahu bu motora uçak motoru da taksan taş çatlasa110-120 yapr bea

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kardeşlerim!..Lütfen tekerlek çapı küçük olan scooterlerinizle 70 km/s üzerine çıkmayın,yolunuza çıkacak olan 4-5 cm lik bir çukur veya taş vb bir engel düşmenize yaralanmanıza hatta sakatlanmanıza sebep olabilir.
    İnanın 50 km/s hızla bile gideceğiniz yere otomobillerden önce varırsınız.
    Daha yüksek sürat yapabilmek için teknik altyapısı daha uygun bir motor edininiz.Tabii ki ekonomik durumunuz müsait olunca.
    Ardınızdan sele eksik olmasın.
    İyi geceler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

dj_ozi_68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan bisiklet
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşlerim!..Lütfen tekerlek çapı küçük olan scooterlerinizle 70 km/s üzerine çıkmayın,yolunuza çıkacak olan 4-5 cm lik bir çukur veya taş vb bir engel düşmenize yaralanmanıza hatta sakatlanmanıza sebep olabilir.
    İnanın 50 km/s hızla bile gideceğiniz yere otomobillerden önce varırsınız.
    Daha yüksek sürat yapabilmek için teknik altyapısı daha uygun bir motor edininiz.Tabii ki ekonomik durumunuz müsait olunca.
    Ardınızdan sele eksik olmasın.
    İyi geceler.

Motosikleti
    YOK
    geçen gün 100 lüke 120 bulduk iki kişi hafif meyilde 125 cc vitesli 150 yapsa çok mu son yaptığı da o zaten

hızlı yaşa genç öl-----mem deli miyim ama bi seferlikte çılgınlıktan bişey olmaz önlemini al bi kerecik 150 km/h çok pahalıya patlamaz

phenemenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoq...
    arkadaşlar allah aşına 90 ıkına sıkıla 100 yapan motorları neden abartoyosunuz yani 20-30 km fazla gidince ne olacak abartmaya değermi,ben 250cc scooterla rampa aşağı taş catlasa 140 ın biraz üstünü yapıyorum gücü sizin bahsettiğiniz motorlardan 2 kat fazla olan motordan bahsediyorum.

yine zor ihtimalde iyi niyetle bakıyorum sadece ibrede görürsünüz o hızları gercekte değil 150 lik modial 100 le giderken ben 80 le gidiyorum defalarca ölçtük.

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    konyalı 42 biraz fazla uçtun ama pasifik 125 gerçekten 2kişiyle daha iyi seyahat ediyiliyor ama 90kg varsan gene esner:D asya mondial cart curt tipleri aynı olan 150liklerin amasörü makaslı 520man kamyondan beter kemik koysan onun yerine daha iyi olur yani 3kişi bindik 150lik prestoya motor hiç sekmiyo tap tap die vuruyo ztn biraz daha sekse cant yere sürtecek benim bisan düz yolda iki kişiyle 90ı net vuruyor ama ilk aldığımda tek başıma 115yaptı ve korktum ama piston sıkıydı şimdi ise tek kişi 95net ama hiç bir yeri oynanık değil ve 2yıllık motor tabi 125cc piston 8 beygir ama sen bide bisanın pasifik 150liğini istiyosan youtubeden bisan lifan yaz zorlunun videosunu bi izle sonra kararını ver ii günler her zaman büyük küçükten üstündür büyük küçüğü ezer bununda yapacağı bu kadar ztn hız yapcaksan hayabusa al kardeşim işini görsün yeter..ii günler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler