Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eksoz saplama sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar benim sorunum eksozu bayamak için söktüm bu arada 125 cc scooter var yerine takarken saplamalardan biri elimde kaldı ama kırılma yok saplama yeri kırıldı ne yapmam lazımşimdlik sun-fix ile doldurup içine saplamayı koydum tutuyor ama tam sıkmadım için eksoz çok ses yapıyor ne yapmam lazım arakdaşlar yardımcı olurmusunuz kaynak olurmu saplama orayaa acaba motorcu diç cekeriz dedi ama pay varsa olmazsa degişcek dedi kapak kısmı birde 200tl istedi cok geldi bana n11 de 50 tl lik parca yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial - Sentor 150
    Fotoğraf çekip yükleme şansınız varsa belki daha iyi yardımcı olabilecek biri çıkar

hocam resmileri vardı ama silindi bulamıyorum çeksem olmaz sun-fix ile yapıştırdım ama buji tarafına gelen saplama yuvası sol tarafdan kırıldı elimle elledim bu seferde elimde kaldı parcası vida sıkamıyorum düşüyor muayeneye gidicm mayısta bir sıkıntı olurmu acaba çok da ses cıkmıyor ama yokuş cıkarken biraz ses geliyor hocam birde bişi soracam bu saplamayı oraya kaynak ettirsem olurmu acaba motoru actırmak istemiyorum malum eskinin bisikletcileri motorcu oldu adam acıcak sonra başak arızalar vericek motor 3 yıldır güzel sürüyorum hiç bir sıkıntısı olmadı valla gidişi gayet güzel

Motosikleti
    Mondial - Sentor 150
    Sanayiye gidip tornacı ustalardan yardım isteyin isterseniz, belki daha ucuza halledebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)