Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vitesten gelen hunharca ses

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Merhabalar 4 vites köylük yerde kullanılan bi motorumuz var cup tipi cup tipi ama debriyajıda var herneyse bunun yağı felan zamanında değiştiriyorlarmış ama dün bende kullandım vitesi atarken kimi zaman pat küt sesler çıkarıyor bazen geçmiyor hatta bunun sebebi ne olabilir debriyajın motorda çektiği yeri kontrol ettim debriyajı elden tam çekince boşluk kalmıyor motor daha 2 3 binde felan

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    vites değiştirmek sadece debriyaj çekerek olmuyor.Deviri de tutturmak gerekiyor.özellikle vites düşürürken.eğer gaz kesmeden vites düşürmeye çalıştıysanız bahsettiğiniz sesi duymanız kaçınılmazdır.yok sebeb bu değilse diğer muhtemel sebebler, kötü yağ kullanımı yada rodaj döneminden kalma yağ ile devam edilmesi vs

Motosikleti
    xv250
    modeli nedir debriyajlı cub merak ettim

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Motor cup değil çin malı bişey bilmiyorum modeli ama motor bloğu aynı cup gibi içindeki yağ değişmesine rağmen devir felan farketmiyor normal motor zaten kullanıyorum ben zaten arkadaşlar bana söyledi bende bi bakayım dedim çok fena sesler çıkarıyor servisteki adam normal demiş bunlara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)