Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yanlış başlık altında açtıysam affola...

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar. Forumda yeniyim. Yanlış yer ve zamandaysam şimdiden affedin.
    Ufak bir problemle karşı karşıyayım ve çözüm için sizden öneri ve yardım bekliyorum.
    Kanuni Seyhan 250 kullanmaktayım. Yaklaşık 6 aydır yakıt tankının kapağı olmadan, başka bir şeyden uydurma depo kapakları ile kullanmaya devam ediyorum. Bunun nedeni ise herhangi bir yerde depo kapağını yada komple kontak setini bulamamış olmam veya en azından depodaki ağza uyacak herhangi bir kapak bulamamış olmam. Her 2-3 günde bir yedek parça satan siteleri ziyaret ediyorum gelmiş mi diye ama yok; nafile. Bu konuda herhangi bir deneyimi olan varsa veya başka şekilde bir fikir verebilecek biri varsa gerçekten çok memnun olurum. Şuan motor garajda ve kullanmamaktayım. Artık idare edecek bir kapak bulamadığımdan ve depoya pislik kaçmaması amacıyla üstünü örtüp bir gelişme olur mu diye bekliyorum. Herkese teşekkür ediyorum şimdiden. Sağlıcakla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    http://www.kalyoncumotor.com/KANUNI-...I,PR-5877.html

oncesinde arayip sor dostum genisligi uyuyorsa( sen de deponun deligini olc) al kullan.

kolay gelsin.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    facebooktaki gruplarda bazen denk geliyorum, çinli cruiserların çıkma parçaları satılıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler