Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr 600f

Motovento
    REKLAM ALANI
    aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Arkadaşlar motorum kol çıkardı ve kelle motor arıyorum varmı bildiğiniz usta vs İstanbul Anadolu yakası motor tamir ettirmiyorum çıkma motor takıcam eski motorumdaki parçalar da satılıktır bilginiz olsun iyi akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam motorunu değiştirince muayeneyi ne yapacaksın yada satarken.Ruhsatta motor no sasi no farklı çıkacak.Bunu ruhsata işletmek için 600 tl ye yakın Makine mühendisleri odasından motor uyum onay belgesi alıcaksın sonra muayeneye gidip ek1 doldurtup tespit muayenesi yapıtırıp ordan emniyete gidip ruhsata yeni numarayı işleteceksin.Çok masraflı ve uğraştırıcı işler.Uyarımı yapıyımda sonradan pişman olmayasın.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Orası öyle ama blok ta kırık var üst kapak alt blok derken 4000 buluyor 5500 lira zaten çıkma motor dediğin de var tabi ama yapcak bişey yok

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    az daha koy ybr al bence dostum ugrasma elalemin eskisiyle

saka bir yana, motoru yenilemen 4000 tutuyor, kelle motor 5500 e ise yine bence mantiklisi parcalari alip yaptirip, icinde ne oldugunu kendinin bildigi mis gibi motoru kullanmaktir. aldigin motorda ne sorunlar var kim bilir. bunun garantisi de yok? cok buyuk kumar olur bu bence.

mtereyes (umarim yanlis hatirlamiyorum mahlasini) bu konularda yardimci olabilecek bir dostumuz. forumda telefonu da var. ulasabilirsen yardimci olur. 4 silindir makinalarla alakali parca konusunda genis yelpazesi var ustadin.

kolay gelsin.
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    F den vaz geçmem ben motor bu yaz yürüyecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)