Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba rx9 Manet kırıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thugboy0622 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    arkadaşlar kuba rx9'umun debriyaj maneti kırıldı yenisini nerden bulabilirim google'da yazdım bulamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Servisten alıcaksınız bende kaza yaptım geçen çift olarak satıyorlar istsnbuldaysan yardımcı olurum

Motosikleti
    yuki efendi yk 125
    herhangi bir motosiklet yedek parça satıcısına gidip CG debriyaj kütüğü istiyorum derseniz verirler 10 TL civarı olması lazım.Çin malı motosiklette garanti sözde vardır. Servis sıradan bir motosiklet tamircisinden farklı değildir.Adı servis olduğu için daha pahalıdır.

Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    arkadaşlar internetim arızalıydı sorunu hallettim Ankara/Yıba çarşısında 10 tl 'ye aldım

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Thugboy0622 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar internetim arızalıydı sorunu hallettim Ankara/Yıba çarşısında 10 tl 'ye aldım
    Yiba çarşısından motor için gerekli her türlü mekanik parçayı tedarik edebilirsiniz. Kaporta aksamında sıkıntı çekerseniz Kuba fabrikası Gaziantep ilindedir. Parça bulmada sıkıntı yaşamazsınız.

Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiba çarşısından motor için gerekli her türlü mekanik parçayı tedarik edebilirsiniz. Kaporta aksamında sıkıntı çekerseniz Kuba fabrikası Gaziantep ilindedir. Parça bulmada sıkıntı yaşamazsınız.
    teşekkür ederim evet gaziantep'te okudum üniversiteyi fabrika'nın bilgi işlem servisinde arkadaşım çalışıyor o konuda çok yardımcı oluyorlar gerçekten teşekkür ederim tekrar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)