Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikleti sola yatırdım

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhabalar aranıza yeni katıldım konuyu yanlış yere açmış olabilirim

Yamaha r25 i pazartesi günü aldım. 1 saatlik bir ders aldım henüz daha öncesinde de hiç bir tecrübem yok hocamın yalnız başına sakın kullanma demesine rağmen bugün biraz antreman yapmak istedim (trafiğe kapalı bi alanda) yerler biraz ıslaktı 15-20 km hızla giderken ön frene fazla basmamla kendimi yerde buldum neyseki bende hiç birşey yok yalnız tecrübesizliğinden dolayı motoru hemen kaldırdım ve tekrar marş bastım motor marş almadı aradan 1-2 dakika geçtikten sonra marşa tekrar bastım biraz sesini dinledim motorun sesinde bir sıkıntı yok gibiydi sadece vites pedalım biraz içeri gömüldü koruma takozlarım olduğu için grenajlarda da bir sıkıntı yok. Motorumda bir sıkıntı varmı yok mu nerelerine bakmam lazım ? Nereyi kontrol etmem lazım ? Teşekkür ederim şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    15 20 km ile yan yatmaktan hiç bir şey olmaz geçmiş olsun dikkat edin ayna debriyaj maneti ayaklıklar filan giser genelse zaten topuz varmış

Teşekkürler evet debriyaj manetinde biraz çizikler oluştu )

emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    R25 sadece 1 saatlik motosiklet tecrübesi ile kullanılabilir bir motor değil. Lütfen en azından teorik eğitiminizi tamamlayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)