Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cg sigorta kutusu nerde bilen varsa acil yardım edebilir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkeze merhaba benim çelik 150cc motorum var cg motor daha çok kullanıldığı için cg diye yazdım ikiside aynı görüntüde v aynı özelliklere sahip akşam 40 km yol yaptım ve hiç hız yapmadım tam eve varmışken ekran bir anda gitti ateşleme falanda yapmıyor bende motoru bıraktım garaja çektim sabah belki düzelir diye sabahda aynı sorun olunca foruma yazm ihtiyacı duydum sizce sorun nedir sigorta yanmıs olabilir mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Selenin altinda kapakları çıkarim akuye erisi. akunu + kutbuna baglı olmasi gerekiyor sigortanin ama sigorta durduk yere atmaz, muntrmelem baska bir yerdr daha kise devre ve sorun vardir.

kısa lamba bazen yanıyor bazen yanmıyor bilmiyorum bununla alakası olabilir mı kornada aynı şekilde şase olabilirmi veya akü fazla şarjlı olduğu için olabilir mi fazla bilgim yok motor konusunda cok daha değişik araba parçalarından

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Elektrik tesisatini kontrol edin, atesleme beynine elektrik gelip gelmedigine bakın. Akünün gerilimini kontrol edin, buradan bu kadar yardımcı olabilirim.

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Sigorta patlak olsa dahi motorun çalışması lazım.Sorun başka biryerde olabilir fakat sigortaya bakıcam diyosan akünün sağında.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)