Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya swift stop etme ve debriyaj

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Swift 170 R
    Selamın aleyküm Arkadaslar motosikletimi orta sehpaya aldigimda vites 1 de ve debriyajı sıktıgim halde lastik dönüyor sanki bırakmışım gibi kavrama halinde birde stop ediyor mesela rampa aşşağı 5 6 bin devirde giderken debriyajı sıktığımda stop ediyor rolantide stop etmiyo mesela kavsaklara yaklastigimda debriyajı sıkıyorum falan isiklarda bekleyecekken duracakken stop ediyor nedendir bu ustalara güvenim kalmadi yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Aleyküm selam. Debriyaj tam ayırmıyor sanırım. İlk yazdığın ondan olur. Işıkta viteste beklerken motor zorlanıyor mu ? Freni bıraksan gidecek gibi oluyor mu ? Debriyaj telini biraz sık bi dene.

Motosikleti
    Asya Swift 170 R
    Motosiklet evet gidecek gibj oluyor zaten orta sehpada vitesde debriyaj sıkılıyken arkq frene bastigimda stop ediyor ve debriyaji tamamen birakmadan kavramiyor son aşamada kavriyor tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Stop etmesi acaba subap ayarindan falanmı bilemedim tamirciye hava parasi vermek istemiyorum

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Tam stop eder gibi olduğunda gaza basınca geri topluyor mu ? Bende vardı o durum. Hava ayarı yapınca düzeldi. Ama benimki iki zamanlı. Sende sorun başka olabilir. Sen önce debriyajı biraz ger onu ayarla. Sonrada hava ayarı yap. Nasıl yapılacağının konusu forumda vardır.

Motosikleti
    Asya Swift 170 R
    Cogu zaman toplamiyor gaz verince tesekkurler hava ayari acik yani tam olmadiysadabhavanin fazla oldugu kesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)