Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

radyatörüm komple terliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

resmen radyatörün neredeyse her yeri ıslanıyor ve aşşağıya damlatıyor, motora en son bu konuyla ilgili olabilicek yaptığım işlem;
    2 tane fan rolesinin birbirine düz kontak yapılmış bir kablo vardı onu çıkarmıştım, onu şimdi taktım ama motoru çalıştırmadım daha tamamen kurusun diye yarın tekrar denicem, çözülse bile bu nasıl bir sorun böyle? google da arattım kaynak da yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Radyatörü sök iç petekler harici demir kısma ver ateşi bütün delikler meydana çıkacaktır. Eğer iç peteklerde sorun varsa hava testi şart

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyatörü sök iç petekler harici demir kısma ver ateşi bütün delikler meydana çıkacaktır. Eğer iç peteklerde sorun varsa hava testi şart
    Ama neden simdi boyle bir sorun ortaya cikti? Durduk yere resmen

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Motosiklet radyatörünü bilmiyorum ama kamyonda arada bi şişletiriz. Hemde şişlenirken test edilir. Havuzun içine sokup hava basarlar. Kaçak olan yerleri lehim yaparlar.

Taksilerdede bu böyle. Motosiklettede öyledir bence. Hem şişlenince hararetede iyi gelir.
    mterayes26 bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Radyatörün delinmiş büyük ihtimal. Eğer pahalı değilse yenisini al yoksa sanayide radyatörcüye yaptır.

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet radyatörünü bilmiyorum ama kamyonda arada bi şişletiriz. Hemde şişlenirken test edilir. Havuzun içine sokup hava basarlar. Kaçak olan yerleri lehim yaparlar.

Taksilerdede bu böyle. Motosiklettede öyledir bence. Hem şişlenince hararetede iyi gelir.
    birde karabiber falan döküyorlar suyun içine onu denerim belki
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyatörün delinmiş büyük ihtimal. Eğer pahalı değilse yenisini al yoksa sanayide radyatörcüye yaptır.
    evet delinmiş olmaktan başka seçenek yok gibi su kaçağının ama neden deliniyor durduk yere, en son eve soktum eve sokarken radyatöre bişey dokunmuş olması mümkün değil, birde heryeri terliyor tek bir tarafı değilde
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde karabiber falan döküyorlar suyun içine onu denerim belki

evet delinmiş olmaktan başka seçenek yok gibi su kaçağının ama neden deliniyor durduk yere, en son eve soktum eve sokarken radyatöre bişey dokunmuş olması mümkün değil, birde heryeri terliyor tek bir tarafı değilde
    karabiber değil pul biber o geçici çözüm için yolda kalırsan vs
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Eskiyince delinir. İlla bişeyin çarpması gerekmez.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Karabibar kırmızı biber ot çöp dökme. Sakın ha.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sakın içine birşey dökme. Devridaim pompasını veya kanalları tıkar. Çok iş çıkartır. Suyunu tamamlayıp doğru servise veya oto sanayiye.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın içine birşey dökme. Devridaim pompasını veya kanalları tıkar. Çok iş çıkartır. Suyunu tamamlayıp doğru servise veya oto sanayiye.
    radyatörü söküp götürmeyi düşünüyordum?
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)