Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ateşleme bobini

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    Arkadaşlar ateşleme bobini sipariş vericem ama benim motor çin malı olduğundan marka uyumlu olmuyor tabi ateşleme bobini girişleri aynı bi ürün sipariş versem yeterli olurmu yoksa başka unsurlarada bakmam gerekiyormu yani ateşlemesi falan yeterli olurmu bu arada buji marka model ngk dr8es-l

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bobin deme bana ahh ah. R6'da değişmem gerekiyodu. Bir adet plastiğine 440 TL vermiştim.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı chopper125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ateşleme bobini sipariş vericem ama benim motor çin malı olduğundan marka uyumlu olmuyor tabi ateşleme bobini girişleri aynı bi ürün sipariş versem yeterli olurmu yoksa başka unsurlarada bakmam gerekiyormu yani ateşlemesi falan yeterli olurmu bu arada buji marka model ngk dr8es-l
    ateşleme bobini değiştirme sebebiniz nedir acaba ? yani nasıl bir sıkıntıyla karşılaştınız ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    kablosu çok kısaldı birde yıkanınca çalışmıyor bujiyi değiştirerek denedim hep bu sefer bobini değiştireyim dedim

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    bobin yerine buji piposunu degistirin. sorumunuz ortadan kalkar. ngk buji pipolari tanesi 25 tl gibi bir rakamdi son aldigimda.

bu degisiklikten sonra da sorununuz devam ederse bobini degistirirsiniz. bobine kolay kolay bisey olmaz pipo catlamistir su aliyordur.

kolay gelsin.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    anladım... benim cbr'ımda sabit gazda hafif bir tekleme sorunu var. forumlarda buji bobiniyle ilişkili olabileceği söylenmiş, o yüzden benzer bir problem mi diye merak ettim. kolay gelsin, konu up olsun

aynı soruyu egzoz oksijen sensörü için sormak istiyorum

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Ahhh cg ahh.Ateşleme bobinini 15 TLye almıştım.Buji piposuna da 2-3 lira mı ne vermiştim...

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Oksijen sensörünü bilemem ama ben benim motora araba ateşleme bobini taktım. Uymuyor diye bir şey yok. Canavar gibi de çalışıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)