Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangi marka akü daha iyidir? motobatt, vlm, outdo

Motovento
    REKLAM ALANI

ucuz aküler bunlar ama aralarından hangisi daha iyidir? hepsininde 7 amperi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

güncelllllll

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vlm den pek şikayet duymadım

Motosikleti
    Dominar D400
    vlm kullandım pulsarımda(ytx9-bs), kendi exide aküsü 1,5 yıl sonunda sorun çıkartınca garanti ile falan uğraşmadım 2015 yılında ve kendim VLM akü alıp kurup taktım(ozaman 85 tl idi, şimdi 100-120tl arası sanırm), gayet de sorunsuz, 2 yılı devirdi.
    Vlm akünün ya da herhangi bir ucuz akünün 3 katı fiyatına pahalı marka akü alıp 3 yıl boyunca kullanacağınıza vlm alın, isterseniz yılda 1 değiştirirsiniz, 3. yılın başında 2 yıllık eski bir akünüz değil, 0 akünüz olmuş olur. Bozulmazsa zaten sıkıntı yok, ki öyle kolay kolay da bozulmuyor.
    Diğer 2 markayı bilmiyorum, yorum yapamam.

Kma'nın sattığı bs marka akülerde güzel. Her modele uygun var. Ben spacy alpha için aldım memnunum. Hazır kuru ve sıvılarını kendimiz doldurup şarj etmemiz gereken modeli var. Ben vaktim olmadığı için kuru modelini aldım. 160 tl.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    en dandik çin isi aku bile nerden baksaniz birbucuk yil isinizi gorur, markaya fazla takilmayin. Motorunuzun ihtiyacini belirleyin ona gore çıtayi yukseltin. Orta şeker bir Vlm isinizi gorecektir kanaatindeyim.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Motobatt aku aldim, 1 hafta kullanip geri yolladim. Taktiktan 1 hafta sonra motor neredeyse yolda kalacakti. Regulator (konjektor) ile sargi arasindaki soket kablosu yanmis. Akunun baglanti yerini cok tuhaf yapmislar, temassizlik yapiyor, ya da ben baglamayi beceremedim, arastirdim, yabanci forumlarda ayni seyin oldugunu gordum. Aslinda kaliteli gibi duruyor ama baglanti yerlerini iyi yapamamislar. Tavsiye etmiyorum.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Motobatt aldım , 4 ay oldu , herhangi bir sorun yok şu ana kadar . 2 yıl garantisi de var

çok teşekkürler hepinize

Motosikleti
    yamaha mt-25
    soğuk marş gücü (Cold Cranking Amps) (CCA) değerlerini karşılaştır hangisi yüksekse onu al.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)