Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt-07'ye Rosso 3 lastik ve titreşim (balans)

Motovento
    REKLAM ALANI

Sivasta yaşıyorum ve Motora rosso 3 lastik aldım taktık 1 hafta geçmedi arka lastiğe koca bi çivi girmiş neyse gittim tekrar söktürdüm içerden mantar yama yaptırdım lastiği taktık ama bi titreşim başladı. özellikle 30-50 ile giderken pegler ince ince titriyor ve lastiğe pet şişe sıkıştırmışsın gibi ses geliyor. bi hafta sonra baktım lastikteki kırmızı nokta siboptan alakasız bi yerde. tekrar söküp noktayı siboba denk getirdim. biraz geçti gibi ama hala var o titreme ve ses. en çokta hız 30-50 arasında. yüksek süratte bi garip bi titreme yolda gezinme sorunu yok. ama yavaşken bu ses çıldırtıyor. zincirde gergin yani olması gerektiği gibi. sorun ne anlayamadım. bu arada lastiğe hiç balans yapılmadı. sivasta motosiklete balans yapan yer hiç duymadım. lastikçilerdeki makinelerde bizim lastiğe olmuyor. göbek küçük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Sivasda yetkili servis yokmuş. İyi bir ustaya göstermek gerekir, lastik harici başka bir sebepten sorun yaşıyor olabilirsin.
    En temizi lastik balans yapabilen en yakın şehirdeki yamaha yetkili servisine gitmek.

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı mtahag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sivasta yaşıyorum ve Motora rosso 3 lastik aldım taktık 1 hafta geçmedi arka lastiğe koca bi çivi girmiş neyse gittim tekrar söktürdüm içerden mantar yama yaptırdım lastiği taktık ama bi titreşim başladı. özellikle 30-50 ile giderken pegler ince ince titriyor ve lastiğe pet şişe sıkıştırmışsın gibi ses geliyor. bi hafta sonra baktım lastikteki kırmızı nokta siboptan alakasız bi yerde. tekrar söküp noktayı siboba denk getirdim. biraz geçti gibi ama hala var o titreme ve ses. en çokta hız 30-50 arasında. yüksek süratte bi garip bi titreme yolda gezinme sorunu yok. ama yavaşken bu ses çıldırtıyor. zincirde gergin yani olması gerektiği gibi. sorun ne anlayamadım. bu arada lastiğe hiç balans yapılmadı. sivasta motosiklete balans yapan yer hiç duymadım. lastikçilerdeki makinelerde bizim lastiğe olmuyor. göbek küçük
    Sivas'ta bırak motor ustasını, adam gibi bayi bile yok. Maalesef memlekette 10 ay kar kış ayaz olduğu için, motosiklet kullanan da az Ama galiba Ata sanayide olsa gerek bikaç tane motosiklete bakan yer..

neyse çözemedik bu titreşimi. seneye karlar eridiğinde samsun yolu gözükür bana 😂

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)