Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor kitlesi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondıal 100
    Arkadaşlar herkese hayirli akşamlar 1 hafta önce 2.el bursadan aldığım Yuki 250 izci cross motorumun dün sibob kırıldı ve pistonla silindir kapağına zarar verdi yeni parçalar 1000 tl tutuyor beraber motoru dagittigimiz arkadaşım rektefe yaptıralım diyor sizce rektefe yaptırarak yeni piston takmak ne kadar sağlıklı yada uygun alabilecegim bi yer varmı eski silindir i rektefe yapsak eski performans ölçümü kafam çok karıştı lütfen yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Alıntı apsuwa77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese hayirli akşamlar 1 hafta önce 2.el bursadan aldığım Yuki 250 izci cross motorumun dün sibob kırıldı ve pistonla silindir kapağına zarar verdi yeni parçalar 1000 tl tutuyor beraber motoru dagittigimiz arkadaşım rektefe yaptıralım diyor sizce rektefe yaptırarak yeni piston takmak ne kadar sağlıklı yada uygun alabilecegim bi yer varmı eski silindir i rektefe yapsak eski performans ölçümü kafam çok karıştı lütfen yardımcı olun
    Sibop ayarimi yoktu nasil kirilfi bende yeni subap ayari yaptirdim bisey olmasindan korkuyorum

Motosikleti
    mondıal 100
    Ben sibob ayarı yaptırdıktan 1 gün sonra kırıldı fakat bnm sibob vurma sesi geliodu ayarı yapan usta piyano kollarının yamuk olduğunu sesin gitmediğini soledi ama subop kırılıp motoru açtığımda piyano kolunun yamuk değil sadece biraz aşınmış olduğunu gördüm senin motoruna bi sorun olacağını sanmıyorum benim subopla alakalı sorunum vardı zaten kirilincada ustune cila oldu

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    1000 liraya nasıl bi parçaymış?

Zonghsenn 200cc motoru komple yaptırdığımda 350 lira vermiştim işçilik dahil. Silindir piston yeniydi hemde. Rektefede değil.

Git komple sıfır motor al o paraya. Elindekinide yedek parça diye koyarsın kenara.

Motosikleti
    mondıal 100
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 liraya nasıl bi parçaymış?

Zonghsenn 200cc motoru komple yaptırdığımda 350 lira vermiştim işçilik dahil. Silindir piston yeniydi hemde. Rektefede değil.

Git komple sıfır motor al o paraya. Elindekinide yedek parça diye koyarsın kenara.
    Valla bende şaşırdım ust kapak silindir kapağı piston segman silindir + 1000 lira 700 tl sadece silindir kapagi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)