Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ne oldu böyle yaww

Motovento
    REKLAM ALANI
    armpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhaba arkadaşlar bu gün işe gitmek için motorumu çalıştırdım motoru 1 dakika kadar ısıttıktan sonra vitese taktım motor stop etti...ve bir daha çalışmadı buji yi temizledim biraz ateş alır gibi oldu yine stop....aradan biraz zaman geçti daha sonra motoru yokuş aşağı vurdurdum 2viteste motor çalışır gibi oluyor fakat yine stop ediyor...öyle böyle derken motor marşa bas bab 10 -15 dakika sonra çalıştırabildim şuan bir sorun yok motor gayet iyi ama sabaj beni öyle neden üzdü anlamadım...arkadaşlar başınıza böyle bir olay geldimi ve neden bunu yapar motor yardımlarınızı bekliyorum....

şimdiden EYVALLAH!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Kırmızı düğme desem
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Nasil Yanİ???

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    benim başıma geldi ...sigorta atıyor akü sağlamsa gittiği yere kadar sonra kaput belki diyorum... kolay gelsin ve geçmiş olsun
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    benzin filtresine bak pislik gelmiş olabilir

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı armpower adlı üyeden alıntı
    Nasil Yanİ???
    Motor stop düğmesi.

Bir defasında acemilikte başıma gelmişti. Yarım saat boyunca motoru çalıştırmak için yapmadık şaklabanlık kalmamıştı
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

EYVALLAH ARKADAŞLAR BAŞKA GÖRÜŞ BİLDİRİSİ olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum

şimdiden eyvallah

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Hımmmm.Motorun benimki gibi çin malıysa kesinlikle yapar Ayrıca sigorta yanmış desek;marş basmaz Benzinin kalmamış ya da benzin musluğunu açmamışsın desem;sanırım açmışsındır ve benzin vardır.Bi yerde kısa devre olsa yine marş basmaz. Eeeeee daha ne kaldı ki.Bujileri yenilemeyi denesen bide hocam.Ve yağ durumu ne alemde ona da bak.Eğer yağ seviyesi çok fazlaysa birazını boşalt.Yağ çok fazlaysa sen motoru her çalıştırmaya çalıştığında bujilerin yağlanmasına sebep oluyor-muş ve bu yüzden ateşleme yapamıyor.Bujileri değiştirmende fayda var.Diğer bir arkadaşın dediği gibi motor stop düğmesini de kapalı unutmuş olabilirsin.Abi harbiden bu benimde başıma gelio bazen yaw

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşım aküdendir o akünü bi şarj ettir olmadı kuru aküyle değiştir düzelir ;)
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler